П’ять функцій Android 9, про які ви могли не знати

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Користувачі смартфонів під управлінням операційної системи Android 9.0 часом не здогадуються про появу у своїх гаджетах нових корисних функцій. Ці опції призначені для того, щоб зробити керування телефоном ще ефективнішим і зручнішим.

Реклама

Меню швидкого доступу

Меню швидкого доступу відкриється, якщо провести пальцем від верху екрана вниз. Стануть видні кнопки швидкого ввімкнення і вимкнення безлічі функцій: доступ до інтернету і вай-фаю, налаштування звуку і екрану, блокування телефону та інше.

Користувачі можуть налаштовувати меню на свій смак: прибирати, додавати або міняти місцями кнопки.

В оновленій версії операційної системи власники телефонів також отримають можливість керувати налаштуваннями батареї та годинника. Для цього потрібно зайти в меню швидкого доступу і натиснути на значок часу зліва або на значок заряду батареї праворуч.

Автоматичне визначення музики

Раніше для визначення музики, що грає поруч або в навушниках телефону, доводилося користуватися сторонніми додатками.

Android Pie подарував користувачам можливість автоматичного визначення музики. У новій версії системи з’явилася опція, яка відображатиме на екрані смартфона назву мелодії, зафіксованої мікрофоном гаджета.

Показ повідомлень із прихованим вмістом

Однією з найбільш спірних функцій в ОС Андроїд був показ сповіщень із частково або повністю прихованим вмістом.

Одні користувачі вважали, що сповіщення, яке відображається навіть за заблокованого екрана, порушує конфіденційність, іншим не подобалася необхідність розблокувати телефон, щоб прочитати сповіщення повністю.

Нова версія системи дасть змогу змінювати налаштування відображення залежно від особистих вподобань власника і в майбутньому навчиться визначати пріоритетність повідомлень.

Свій текст на екрані блокування

Ще одна корисна опція, яка тепер присутня за замовчуванням у налаштуваннях – це можливість помістити текстове повідомлення на заблокований екран смартфона.

Це можна зробити в налаштуваннях, перейшовши в розділ “Захист і місце розташування” і далі в налаштування пункту “Блокування екрана”. Можна вказати, наприклад, контактні дані власника на випадок втрати телефону або дані про групу крові та лікарські препарати, які необхідні власнику в екстрених ситуаціях.

Робота будильника у вимкненому стані

У більш ранніх версіях ОС Андроїд спрацьовування будильника при вимкненому телефоні залежало від моделі телефону. Але переважна більшість людей скаржилися, що будильник не спрацює, якщо вимкнути смартфон.

Тепер ця функція за замовчуванням вшита в ОС. Телефон розбудить свого власника, навіть якщо пристрій перебуватиме у вимкненому стані.

Перераховані функції становлять лише малу частину від усіх корисних нововведень, що з’явилися в операційній системі. Фахівці компанії Google постаралися зробити новий Android Pie максимально продуманим і комфортним в експлуатації.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ