Що робити, якщо екран смартфона тріснув, але сенсор ще працює

Реклама

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 1 хв.

Коли смартфон падає і на екрані з’являються тріщини, але сенсор усе ще працює, багато хто з полегшенням вирішує, що з ремонтом можна не поспішати. Здавалося б, гаджет функціонує, отже, не потрібно витрачати час і гроші на його відновлення. Однак такий підхід може призвести до більших витрат у майбутньому.

Що ще варто знати

Варто пам’ятати, що дисплейний захисний шар — лише один із рівнів захисту вашого пристрою. Якщо на смартфоні немає додаткового захисного скла, тріснутий екран робить його вразливим до зовнішніх факторів. Наприклад, при наступному падінні удар може пошкодити не тільки екран, але й інші компоненти, що збільшить вартість ремонту.

Реклама

Тріщина також порушує водонепроникність смартфона. Краплі, які раніше просто стікали по екрану, тепер можуть проникнути через тріщину всередину, що з часом призведе до окислення контактів і навіть виходу з ладу всього пристрою. До того ж, у тріщини може забиватися пил, що поступово ускладнить роботу сенсора та знизить його чутливість. А якщо екран сильно пошкоджений, то дрібні осколки можуть подряпати власника або навіть вплинути на функціонування сенсора.

Що ж робити, якщо екран тріснув? Звісно, можна продовжувати користуватися пристроєм, але доведеться бути дуже обережним. У такому випадку важливо уникати вологи, не брати смартфон мокрими руками, а також не використовувати його під час дощу. Щоб захистити пристрій від пилу, можна скористатися чохлом, а моделі з посиленими кутами можуть зменшити ризик пошкодження при повторному падінні.

Якщо ж є можливість провести ремонт, краще зробити це якомога раніше. Це дозволить уникнути додаткових витрат: замінити лише екран значно дешевше, ніж потім ремонтувати весь пристрій через пошкодження інших компонентів.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ