Як правильно зберігати повербанк, якщо він тривалий час не працював

UPG

Якщо ви регулярно користуєтеся зовнішнім акумулятором (повербанком), то вам потрібно знати, як правильно його зберігати. Дотримання кількох простих правил може значно збільшити термін служби пристрою і зменшити ризик його поломки. І це буде актуально навіть для тих, хто купив повербанк і поклав його, бо не має потреби часто ним користуватися.

Є кілька правил експлуатації зовнішнього акумулятора, які допоможуть зберегти повербанк у хорошому стані.

1. Зберігайте повербанк у прохолодному та сухому місці. Висока температура і висока вологість можуть призвести до перегріву і короткого замикання пристрою. Також небажано зберігати повербанк на прямих сонячних променях.

2. Регулярно заряджайте повербанк. Зберігання повербанка розрядженим протягом тривалого часу може призвести до зниження його ємності та швидкого виходу з ладу.

3. Якщо ви плануєте тривале зберігання повербанка, зарядіть його до рівня 50-70% і зберігайте в прохолодному і сухому місці. Це дасть змогу зберегти його ємність і високу продуктивність.

4. Перевіряйте повербанк на наявність пошкоджень. Якщо ви виявили будь-які пошкодження, такі як подряпини, тріщини або викривлення, то необхідно замінити пристрій.

5. Дотримуйтесь інструкцій з експлуатації, що містяться в керівництві користувача. У ньому зазвичай вказані правила експлуатації, заряджання та зберігання повербанка.

Якщо ви будете уважно дотримуватися цих порад, то ваші повербанки служитимуть вам довгий час і забезпечать надійне резервне живлення для ваших пристроїв у найекстремальніших випадках.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я