Чому небезпечно відключати блокування екрана

UPG

Відсутність пароля або PIN-коду на смартфоні дає змогу швидше та легше розблокувати пристрій без необхідності вводити код щоразу. Однак це також може становити певні ризики для безпеки. Як вимкнути блокування екрана? І чи варто це робити?

Ризики при відключенні пароля

Зазначимо, що блокування екрана слугує для захисту телефону від несанкціонованого доступу, чи то сторонніх осіб, чи то навіть дітей. Без блокування екрана, ваш телефон може бути вразливим для несанкціонованого доступу і зловживання з боку зловмисників.

Можливі ризики відключення блокування екрана включають:

  • Втрату особистих даних у разі втрати або крадіжки телефону.
  • Ризик несанкціонованого використання безконтактної оплати без необхідності введення PIN-коду.
  • Можливість зловмисників отримувати доступ до ваших соціальних мереж і відправляти повідомлення від вашого імені або отримувати конфіденційну інформацію.
  • Потенціал для фінансових шахрайств, таких як перекази грошей або онлайн-покупки за допомогою SMS-підтверджень від банку.

Тому рекомендується відключати блокування екрана тільки в разі, якщо ви абсолютно впевнені в безпеці свого пристрою або якщо він перебуває під постійним наглядом.

Як відключити пароль

Найпростіший спосіб змінити блокування – зробити це через налаштування пристрою. Щоб вимкнути блокування екрана, знайдіть відповідний розділ у налаштуваннях вашого смартфона. Перейдіть у розділ, який може бути названий “Безпека”, “Захист”, “Конфіденційність”, “Екран блокування”, “Екран” або “Блокування екрана”. Потім вам потрібно буде змінити тип блокування на “Ні” або “Деактивувати пароль”.

Процес вимкнення блокування може незначно відрізнятися залежно від бренду вашого смартфона. Щоб спростити пошук, ви можете скористатися внутрішнім пошуковим рядком у налаштуваннях і ввести ключові слова, такі як “блокування екрана” або “екран блокування”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я