Уявіть: ви купили собі смартфон, проходили з ним близько року, і він почав гірше працювати. Гальмує, заряд тримає не так довго, як раніше, та й дисплей уже не такий гладкий. Купувати новий – це витрачати гроші і час на те, щоб до нього звикнути. Такі витрати часто зовсім не в тему.
Щоб смартфон якомога довше вам прослужив, за ним потрібно доглядати. Як? Продовжуйте читати, щоб дізнатися.
☀️ Жара
Слідкуйте за тим, щоб смартфон не залишався під прямими сонячними променями. Не варто слухати на ньому музику або сидіти в інтернеті, поки ви засмагаєте під палючим сонцем у +30. Замість цього можна згадати, що все ще існують паперові книжки, і взяти на пляж таку.
Не заряджайте смартфон під подушкою: так ви залишите його зовсім без повітря. Цього не варто робити в принципі, а в теплу пору року – тим більше. Якщо у вас чохол із прошарком із мікрофібри на задній панелі, на час заряджання його теж краще зняти. Через мікрофібру девайс сильніше нагрівається.
❄️ Мороз
Коли заходите в приміщення з холоду, залишайте смартфон полежати на 10-30 хвилин. Так він поступово звикне до тепла. Якщо одразу почнете користуватися гаджетом, він “відчує” такий різкий перепад температур.
Багато смартфонів на морозі швидше розряджаються – причому до нуля. Тому взимку особливо виручає технологія швидкого заряджання. Завдяки їй за 10-30 хвилин він з нуля встигне зарядитися до 20-50%.
Виробники вже давно роблять телефони такими, що вони не псуються від вологи. Але це не означає, що, якщо ви все-таки намочите смартфон, через це точно не буде проблем. Якщо таке сталося, не намагайтеся допомогти девайсу народними засобами на кшталт рису або мікрохвильовки (так, люди пробували й таке). Просто віднесіть гаджет у ремонт.
Крім вологи на смартфон – і в нього – може потрапити пил. Він псує дисплей і задню поверхню гаджета. Тому рекомендуємо купити звичайний силіконовий чохол і наклеїти на дисплей захисну плівку: начебто дрібниці, а рятують від подряпин. Якщо хочете перестрахуватися, купіть чохол із заглушками від вологи та пилу.
Для цього підійде м’яка серветка з мікрофібри. Вона ретельно стирає відбитки пальців та інший бруд із поверхні гаджета. А ще серветка точно його не подряпає.
Якщо вам важливо, щоб корпус смартфона ззаду якомога довше залишався гладким, шукайте моделі з матовим покриттям. Навіть якщо ви весь день протримаєте смартфон у руках, до вечора на його корпусі не буде відбитків пальців та інших брудних слідів.
Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…
Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…
Сьогодні, 15 листопада, на стримінговому сервісі Apple TV+ відбулася прем'єра другого сезону "Таємниця бункера" -…