Чи можна носити телефон у кишені

UPG

Кишеня – це, мабуть, одне з найзручніших місць для зберігання мобільного пристрою.

Людині, яка зібралася кудись іти, найчастіше більше нікуди покласти смартфон. Але є випадки, коли мобільник краще тримати в руках або покласти в сумку.

Або хоча б покласти в “безпечну” кишеню. Річ у тім, що далеко не всі вмістилища на одязі підходять для зберігання гаджета.

Чи можна класти смартфон у кишеню?

Відповідь на це запитання залежить від того, яка саме кишеня мається на увазі. Важливе значення мають і погодні умови.

Покласти мобільник у кишеню куртки можна. Але важливо, щоб у цьому вмістилищі не було нічого, крім смартфона: ключі, картки та інші речі можуть подряпати екран гаджета.

А ось вибирати бічну кишеню вузьких штанів як місце зберігання для мобільника варто якомога рідше. А в спекотні дні від такої дії бажано взагалі відмовитися. Адже в такій кишені практично відсутня циркуляція повітря: пристрій може сильно нагрітися.

Крім того, мобільник може бути пошкоджений через дрібні речі. Не виключено потрапляння пилу в різні отвори на пристрої. Є ще одна проблема – ризик випадкового натискання кнопок.

Найбільш “небезпечна” кишеня

А ось класти смартфон у задню кишеню штанів не варто за жодних обставин.

Тут, як і в бічних кишенях, мало місця. Тому є ризик пошкодження поверхні пристрою та випадкового спрацьовування гаджета.

Крім того, якщо не витягнути пристрій із задньої кишені перед тим, як сісти на стілець, то на екрані можуть з’явитися численні тріщини.

Але це ще не все. Потрібно враховувати і той факт, що мобільник найчастіше випадає саме із задньої кишені. Оскільки людина, яка збирається переодягатися, може просто забути про те, що там лежить смартфон. У результаті гаджет може впасти на підлогу і розбитися.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я