Навіщо потрібні розумні годинники: 4 корисні функції

Реклама

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

В умовах постійної зайнятості легко пропустити важливий дзвінок або забути перервати роботу, щоб зробити гімнастику. Усі ці проблеми може вирішити розумний годинник, який завдяки безлічі вбудованих функцій і розширень став незамінним помічником людини.

Миттєвий доступ до інформації

Щоб знайти необхідні дані в мобільному телефоні, треба дістати гаджет із сумки або кишені, зняти блокування екрана, відкрити застосунок… На все це витрачається доволі багато часу, що є неприпустимим за сучасного ритму життя. Звісно, деякі моделі смартфонів позбавляють користувача необхідності щоразу вводити PIN-код. Але все-таки поглянути на своє зап’ястя, на якому надітий смарт-годинник, значно швидше.

Реклама

Важливо, що на екрані годинника можна побачити не тільки дату і час, а й прогноз погоди, дані крокоміра, майбутні події з календаря і багато іншого. Загалом на дисплеї поміщається до семи ускладнень. Користувач сам може вибрати, яка інформація є для нього пріоритетною. Багатофункціональні циферблати створені на платформі Android Wear. Знайти їх можна в Google Play. Для Apple Watch циферблати завантажити не можна, але зате можна встановити додатки, інформація з яких буде виводитися на екран.

Розумний будильник

Відомо, що фази швидкого і повільного сну змінюють одна одну. Прокинувшись під час повільної фази, людина почувається втомленою і розбитою, навіть якщо на відпочинок відводилося достатньо часу. Функція розумного будильника, вбудованого в смарт-годинник, дає змогу підібрати оптимальний час для пробудження. Робиться це на основі фіксації ритму дихання і рухів сплячого.

Наприклад, будильник виставлено на 8 годину, а мелодія заграла о 7.40, тому що саме в цей час почалася фаза швидкого сну. Навіть якщо людина поспить менше, ніж планувалося, вона прокинеться бадьорою і зможе швидше включитися в роботу.

Фітнес-трекер

Згідно з думкою більшості користувачів, найкращий смарт-годинник із функцією фітнес-трекера – це Apple Watch. Пристрій фіксує такі дані:

  • вид фізичної активності: прогулянка, підйом сходами або просто сидіння за столом;
  • частота розминок;
  • кількість спалених калорій;
  • час, витрачений на тренування.

Годинник може регулярно нагадувати своєму власникові про необхідність розминати м’язи. Стане в пригоді гаджет і під час пробіжки: за його допомогою можна слухати музику і стежити за своєю активністю та прогресом.

Пульт управління

Розумний годинник пропонується використовувати для управління багатьма іншими пристроями: від плеєра до системи “розумний дім”. Окремі додатки створили відомі автовиробники: Porsche, Volkswagen, BMW, Hyundai та інші. З їхньою допомогою власник транспорту може контролювати рівень пального або ступінь заряду акумулятора, вмикати кондиціонер або обігрівач тощо.

Годинник може бути також корисним для отримання повідомлень зі смартфона. Гаджет дає змогу залишатися в курсі подій і навіть вести діалог, не тримаючи телефон у руці. А якщо придбати спеціальні лампочки Philips, можна одним дотиком змінювати рівень освітлення і відтінок підсвічування в будинку.

Розумні годинники дають змогу стежити за своїм здоров’ям, мати швидкий доступ до будь-якої інформації та керувати практично будь-якою технікою. Для виконання всіх цих функцій не треба докладати зусиль: достатньо завантажити в гаджет потрібні додатки і насолоджуватися досягненнями сучасності.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ