Багато власників смартфонів з AMOLED-матрицею не з чуток знають про те, що дисплей може вигоріти . Ні, він не горить (привіт Samsung Galaxy Note 7) у буквальному значенні слова.
“Вигоріти” можуть окремі пікселі всієї матриці . Якщо ви бачите чорну точку навіть при білій картинці на екрані- пікселю кінець . На екрані може з’явитися залишкове зображення елементів системи або додатків.
Це особливість OLED-матриць – пікселі просто поступово вмирають . Як багато хто знає, за картинку на OLED-екрані відповідають червоні , зелені та сині світлодіоди (RGB).
Синьому дістається найбільше : ці діоди найбільш тьмяні, через що їм доводиться працювати на підвищеній яскравості . Вище яскравість – швидше знос світлодіодів , тут все просто.
Ситуація видається безвихідною, але дисплеї легко живуть до кінця циклу оновлення смартфонів. А ось подальша довговічність виробників хвилює не завжди .
Нехай діоди і не вічні, але продовжити час їх роботи можна: всього-то потрібно дотримуватися кількох важливих правил .
Нескладними маніпуляціями можна запобігти швидкому зносу пікселів . Користуватися повноцінним екраном все ж таки приємніше, ніж дивитися на дефекти.
Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…
Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…
Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…