Розбираємося, чому багато творців контенту і деякі режисери вважають за краще знімати за 60 кадрів на секунду, а також які переваги цей формат надає.
З плином часу технології відеозапису в смартфонах і камерах продовжують удосконалюватися, пропонуючи користувачам дедалі якісніші та реалістичніші зображення.
Одне з найпомітніших досягнень у цій галузі – збільшення частоти до 60 і більше кадрів на секунду (Frames Per Second). Проте в більшості фільмів продовжують використовувати більш звичну частоту в 24 fps.
Зйомка відео з використанням високої кількості кадрів за секунду має кілька переваг. Серед основних причин зйомки відео в 60 fps можна виділити такі:
“Золотий стандарт” кінематографії – 24 кадри на секунду – створює певну естетику, але зйомка з вищою частотою кадрів стає дедалі популярнішою з розвитком технологій і можливостей запису.
Цілком імовірно, що вже в недалекому майбутньому 60 fps стане новим золотим стандартом, оскільки останнім часом великі технологічні компанії зайнялися активним розвитком AR/VR-індустрії. Як ми вже зазначили, в контенті для доповненої або віртуальної реальності потрібна більш висока частота кадрів для створення більшого ефекту занурення.
У мене теж була ситуація, коли інтернет постійно "тупив", а гаджети ледве ловили Wi-Fi. Виявилося,…
А ви колись замислювалися, як саме зараз користуєтеся технологіями? От спробуйте подумки пригадати. Це важливо,…
Наразі всі "прошки" від iPhone 14 до iPhone 16 Pro мають фіксовану діафрагму з апертурою…
Багато людей не вимикають Wi-Fi на смартфоні на ніч, і, чесно кажучи, це не найкраща…
Четвертий рік поспіль виручка від продажів AirPods від Apple перевищує 18 млрд доларів щорічно. Що…
Якщо вам набрид постійний потік повідомлень на Android, то, здається, Google працює над тим, щоб…