5 функцій авіарежиму, про які не знають багато користувачів

UPG

Режим польоту – корисна функція, яка може одразу кількома способами поліпшити роботу телефона. Розповімо про 5 можливостей режиму польоту, які можуть виправити різні проблеми та незручності під час використання смартфона.

Виправити проблеми зі зв’язком і мобільним інтернетом
Неполадки з мережею або повільне з’єднання – нерідке явище, з яким стикався кожен. Зазвичай воно минає саме собою (наприклад, якщо проблеми були на стороні мобільного оператора) або виправляється перезавантаженням мобільних даних. Однак іноді цього буває недостатньо.

Якщо проблеми зі зв’язком не зникають, допоможе повне перезавантаження всіх модулів за допомогою режиму польоту. Досить активувати його, почекати кілька секунд, а потім вимкнути – найчастіше після цього стабільний зв’язок відновлюється. Цей же спосіб допоможе, якщо, наприклад, перестала ловити 4G-мережу або замість 3G на екрані показується значок “Е”.

Зберегти заряд смартфона в поїздці

Якщо абонент швидко переміщається між базовими станціями мобільних операторів (наприклад, у машині або поїзді), смартфон постійно вимикається, а потім підключається до мережі. Через подібне навантаження на модулі зв’язку телефон розряджається набагато швидше, ніж при стабільному підключенні до мережі. Позбавити смартфон від ненавмисної розрядки можна за допомогою активації режиму польоту – вимикати його варто лише тоді, коли зв’язок остаточно стабілізується.

Прискорити процес заряджання

Трапляється так, що смартфон потрібно зарядити максимально швидко і кожна хвилина зарядки на рахунку. Прискорити процес дасть змогу активований режим польоту – він одночасно відключає всі бездротові з’єднання, які найсильніше навантажують акумулятор смартфона. Щоб не вимикати їх по черзі вручну, можна скористатися цією універсальною функцією – після того, як телефон зарядиться, залишиться тільки ще раз натиснути на значок авіарежиму і миттєво знову запустити мобільний зв’язок, Wi-Fi або точку доступу.

Заощадити заряд батареї та уникнути небажаних дзвінків уночі
Якщо вмикати режим польоту вночі, вдасться вирішити відразу кілька проблем:

  • Смартфон не розрядиться так швидко, адже його ресурсомісткі бездротові з’єднання будуть відключені.
  • Активований авіарежим вбереже від нав’язливих дзвінків спамерів і шахраїв у нічний час.
  • Вимкнене інтернет-з’єднання не дасть змоги активуватися позаплановому автоматичному встановленню оновлень, що не тільки розряджає пристрій, а й споживає обмежений трафік.

Вранці режим польоту можна також легко вимкнути, щоб повернути мобільну мережу та інтернет.

Позбутися нав’язливої реклами

Мобільні ігри та додатки часом містять занадто багато реклами, яка помітно погіршує процес використання програми. При цьому реклама може бути навіть у тих додатках, які не вимагають підключення до мережі. У цьому разі перед запуском мобільної програми достатньо активувати режим польоту – у більшості випадків додаток запуститься як зазвичай, але рекламних вставок у ньому не буде.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я