Щоб не залишитися до кінця дня з 5% батареї, спробуй дотримуватися таких нехитрих правил.
Правило 1. Воно справедливе для iOS: не варто постійно вивантажувати невикористовувані додатки. Ба більше, ти тільки робиш гірше, про це навіть писав технічний директор Apple, відповідаючи на пряме запитання про вивантаження додатків.
У випадку з Android може працювати і зворотне правило, але через неймовірну фрагментацію платформи дати конкретну пораду неможливо: все залежить від пристрою, виробника, версії Android і прямоти рук розробника застосунку.
Правило 2. Періодично перезавантажуй або повністю вимикай телефон. І на iOS, і особливо на Android бувають завислі системні процеси, збираються кеші, глючить пошукова індексація. Усі ці процеси можуть невиправдано витрачати батарею. Тому раз на пару днів просто перезавантажуй смартфон.
Правило 3. Не давай своєму телефону розрядитися повністю. З часів старих технологій батарей залишився трюїзм про те, що батареї можна “тренувати”, покращуючи таким чином продуктивність. Фахівці й тоді це піддавали сумніву, а на сучасні літій-полімерні батареї це точно не поширюється. А ось повна розрядка тільки прискорює витратний цикл зносу батарей.
Правило 4. Залишай смартфон на ніч увімкненим у мережу. Ще одна байка, справедлива для технологій, що давно пішли на пенсію. Твердження, що струм, який постійно протікає через елементи батареї, з часом погіршує її ємність, абсолютно правильне. Однак воно не є секретом і для розробників електронних пристроїв, які років десять тому навчилися при 100%-му заряді відключати батарею від живлення.
Правило 5. Якщо в тебе смартфон з OLED-екраном (нові Samsung Galaxy, iPhone X і Xs тощо), то пікселі на ньому світяться самі по собі, а не підсвічуються бічними лампами, як на LCD. Тому, чим яскравіші пікселі, тим більше споживає енергії смартфон. Для економії використовуй темні теми додатків і чорне тло робочого столу. До речі, приріст тривалості роботи вельми помітний.
Правило 6. На продовження третього правила: жодного ефекту пам’яті у сучасних батарей не існує, тому можеш вмикати його на підзарядку хоч на 45%, хоч на 73% батареї. І немає абсолютно нічого поганого у використанні смартфона, коли він заряджається, навіть не від потужної зарядки.
Правило 7. Найбільша витрата батареї у смартфона відбувається в зонах поганого прийому сигналу мережі. Причому будь-якої: і стільникової, і Wi-Fi. За низької якості сигналу смартфони починають посилювати власні передавачі, щоб зберегти з’єднання. І найчастіше це відбувається в метро. Просто став “Авіарежим” на час подорожі в підземці. І нехай увесь світ зачекає.
У Telegram поширюється нова шахрайська схема: користувачам надсилають повідомлення з питанням про фотографію і, під…
За результатами тестування, проведеного Tech Droider, Xiaomi 15 Pro може по праву претендувати на найкращу…
У Samsung щодо ідей все добре. Компанія запатентувала ідею смартфона з екраном, що вібрує в…
Samsung продовжує розвивати свою операційну систему, і анонс бета-версії One UI 7 привернув увагу багатьох…
На YouTube з'явилося безліч каналів, що пропонують безкоштовні голлівудські фільми в хорошій якості, включно з…
Новинка, позначена каталожним номером CRW-001-1JR, надійде в продаж у Японії в грудні поточного року за…