Бажання заощадити на купівлі новенького 4К телевізора знайоме всім. Але чи варто переплачувати за бренд, коли є доступні моделі китайських виробників? Сьогодні про це і поговоримо.
Не варто виправдовувати дуже доступні моделі маловідомих компаній тим, що у них низька вартість. Неможливо зараз купити нормальний 4К телевізор до 10 000 гривень ($260), якщо це його звичайна вартість.
Дешеві телевізори китайських виробників завжди поступаються за якістю зображень виробникам на кшталт: Samsung, LG, Sony, Panasonic і Philips.
У дешевих телевізорів, особливо до 43″, нерідко використовується TFT або TN матриця. Ці технології відображають набагато гіршу якість зображення, ніж класичні VA і IPS матриці.
TFT і TN матриці сильно спотворюють кольори зображення, якщо ви дивитиметеся на панель збоку (навіть за невеликого відхилення), а й VA матриця не славиться широким кутом огляду, хоча останні моделі мають поліпшену структуру, і там ця проблема виражена набагато меншою мірою і практично дорівнює IPS екрану.
Частим випадком поганого складання дешевого телевізора є те, що в ньому будуть встановлені незбалансовані комплектуючі.
Інакше кажучи, в такій панелі взаємодія основних компонентів відбуватиметься настільки погано, що це неодмінно позначиться на роботі інтерфейсу, Смарт ТВ і завантаженні важких фільмів на кшталт 4К.
Підтримкою власної оболонки інтерфейсу і Смарт ТВ дешеві телевізори займатися не можуть, оскільки це дуже витратний процес (співробітники, оновлення, сервери тощо).
Тому, купуючи телевізор маловідомого бренду, ви, в першу чергу, зіткнетеся з нестабільним інтерфейсом.
Прийнятний за якістю і ціною 4К телевізор (доступний) не може коштувати в нинішніх реаліях менше 15 000 гривень ($390).
Щоб вам було простіше орієнтуватися, ось характеристики хорошого доступного 4К телевізора:
Основна думка цього поста полягає в тому, щоб ви не припустилися помилки під час купівлі доступного телевізора.
Якщо у вас дуже обмежена кількість грошей, тоді варто або утриматися від купівлі 4К панелі і придивитися до Full HD, або трохи підкопити і взяти модель відомого виробника.
Телефонні шахраї стають набагато досвідченішими, використовуючи дедалі витонченіші методи для виманювання грошових коштів у довірливих…
Samsung представить "слім" версію у своїй майбутній серії Galaxy S25, щоб конкурувати з ультратонким iPhone…
Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…
Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…
Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
View Comments
Не погоджуся.
Бюджетні (за мірками модельного ряду) моделі названих брендів - це ще те лайно. Найдешевші Самси та Філіпси дуже лагучі. В особистому використанні була 55-а Лижа 8-ї серії. Кривий дірект лєд (полоси в темних сценах) та помилки при обробці ХДР контенту. Якби можна було змінити рішення свого часу (2021 рік), замість Лижи за 23 тисячі обрав би Сяомі за 14.