Статті

Як безпечно зберігати особисті файли в телефоні

Share
Час читання: 2 хв.

Навіть якщо інопланетяни викрадуть у тебе мобільник, вони не сміятимуться над твоїм земним минулим.

Замаскуй

Щоб не червоніти щоразу, коли твій телефон опиняється в руках цікавих людей, установи програму для зберігання приватної інформації. Якщо ти користуєшся айфоном, зверніть увагу на NQ Vault або SpyCalc . Перше просто дозволить замкнути особисті фото та відео (ще й текстові файли – але кому вони потрібні?) на пароль; друге взагалі вдасть, що воно калькулятор. Тепер, щоб похвалитися забороненими красами на ранковій летучці, тобі потрібно буде відкрити програму і ввести код, який ви придумали раніше. Якщо хтось спробує його підібрати, SpyCalc нічим не видасть свого справжнього змісту і невинно складатиме і перемножуватиме цифри.

Доля породила з гаджетом на Android? Встанови FileVault (кодувальник інформації) або Hide it Pro (кодувальник інформації, який сам шифрується під функціональний, у сенсі – працюючий конфігуратор звуку).

Заархівуй

Чи вважаєш, що зайві програми можуть викликати підозру? Встанови тоді архіватор, обов’язково з підтримкою паролів (наприклад, iUnarchive для iPhone та ZArchiver для Android). Помістіть у нього сумнівні фотографії, вказавши пароль довше. Підкралася ностальгія? Згадуй потрібні літери та цифри та насолоджуйся.

За… просто вирушай!

Якщо напередодні ти не тільки обіцяв комусь одружитися, а й відправити фотографії зі своєї бар-міцви, довір пересилання картинок програмі Snapchat. Вкажи їй фото, задай інтервал від 1 до 10 секунд і клацніть «надіслати». Отримавши знімок, адресат зможе дивитися на нього рівно стільки секунд, скільки ти дозволив. Потім компромат самовидаляється. Програма, щоправда, має бути встановлена ​​на обох телефонах, тому підклади цю статтю всім знайомим. Якщо хтось спробує за кілька секунд зробити на згадку знімок екрана (по-науковому – screenshot), програма повідомить відправника. А ти вже сам вирішиш, що краще – експропріювати мобільний або викласти деякі спільні фото у Facebook.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: поради
  • Останні записи

    Samsung Galaxy S25 отримає 12 ГБ оперативної пам’яті

    Не представлений поки що офіційно Samsung Galaxy S25 протестували в Geekbench, завдяки чому стало відомо…

    15.11.2024

    TSMC перенесла запуск нового заводу в США на 2025 рік

    Наразі плани TSMC у Сполучених Штатах залежать від поточної політичної ситуації. Як повідомляє Digitimes, компанія…

    15.11.2024

    Samsung планує представити Galaxy S25 на початку 2025 року

    Любителі мобільних пристроїв чекають чергових флагманських смартфонів, і на черзі апарати Samsung Galaxy S. Їхня…

    15.11.2024

    Штучний інтелект Google Gemini вийшов на iPhone

    Google випустила безкоштовний застосунок чат-бота Gemini для користувачів iPhone - тепер його можна завантажити в…

    15.11.2024

    Наскільки безпечно спати зі смартфоном під подушкою

    Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…

    15.11.2024

    Компанія 01.ai анонсувала інноваційну ШІ-модель Yi-Lightning

    Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…

    15.11.2024