Статті

Як надіслати великий файл: топ-4 способи

Share
Час читання: 3 хв.

Розбираємося, як надіслати великий файл із телефону або комп’ютера, не оплачуючи підписки на хмари та файлообмінники.

Є кілька способів, як відправити великий файл: через хмару, файлообмінник або месенджер.

Якщо вам треба передати критично важливі файли, а ви не довіряєте онлайн-сервісам, то завжди можна використовувати старовинний метод: завантажити документи на флешку/диск і передати накопичувач одержувачу. Варіант не можна списувати з рахунків, бо він надійний і працює навіть без інтернету. Однак у статті ми розглянемо більш швидкі способи.

1. Надіслати файл великого розміру через Telegram

Максимальний розмір файлу: 2 Гбайт – безоплатно, 4 Гбайт – з підпискою Преміум

Для надсилання різних файлів можна використовувати Telegram – месенджер дає змогу безплатно завантажувати в чат файли обсягом до 2 Гбайт. Якщо купите Telegram Premium, то зможете надсилати документи по 4 Гбайт. Це один із найзручніших способів для смартфонів і комп’ютерів – знадобиться тільки встановити мобільний застосунок або десктопний клієнт.

2. Поділитися через Google Диск

Максимальний розмір файлу: 10 Гбайт

Ще один популярний хмарний сервіс, який дає змогу завантажувати великі файли. Дійсно великі – до 10 Гбайт! Працює – через браузер, додаток для смартфонів і комп’ютерів.

Щоб відправити файл, відкрийте його налаштування і виберіть пункт “Отримати посилання” або “Відкрити доступ”.

Тут налаштуйте параметри доступу і скопіюйте посилання для одержувача.

Обсяг безкоштовного сховища на Google Диску становить 15 гігів, тож для зберігання і передачі великих архівів знадобиться купити більше місця. Зараз оплата російськими картами не працює, тому доведеться шукати обхідні шляхи.

3. Надіслати через файлообмінник DropMeFiles

Максимальний розмір файлу: 50 Гбайт

У хмарі документи зберігатимуться доти, доки їх не видалить власник акаунта. Тож якщо ви хочете, щоб вони були доступні для завантаження лише певний час, можна відправити великі файли через файлообмінники. Один із найпопулярніших – DropMeFiles. Сервіс працює через браузер і не потребує реєстрації, що зручно для швидкого обміну файлами.

Для завантаження можна перетягнути документи на сторінку, вибрати документ із бібліотеки або вставити текст/фото за допомогою Ctrl+V.

Сервіс одразу генерує посилання на файл (або групу файлів, залежно від того, скільки ви завантажили). Також можна використовувати поле автоматичної відправки: вказати електронну адресу і своє ім’я. Тоді посилання надійде одержувачу поштою, і він зможе завантажити ваш документ.

Радимо налаштувати термін зберігання файлу: щоб він видалився після першого скачування, через 7 або 14 днів. Тут же пропонують увімкнути пароль для завантаження: використовуйте його, якщо переживаєте, що посилання потрапить не в ті руки.

4. Заархівувати та надіслати частинами

Максимальний розмір файлу: 1 048 576 ТБ

Якщо ви не знаєте, як надіслати великий файл з комп’ютера, то поділіть його на кілька маленьких частин і надішліть їх будь-яким звичним способом: через Telegram, WhatsApp, пошту, завантажте на хмару.

Під час пакування через WinRAR або інший архіватор вкажіть у налаштуваннях, що документ треба розділити на томи. Виберіть необхідний розмір кожного архіву. Наприклад, 700 Мбайт – такі файли можна передавати через той самий Telegram без платної підписки і безкоштовно завантажувати на Яндекс Диск.

Розмір документів, які може архівувати WinRAR, майже не обмежений. Точніше, він становить цілих 8 ексабайт – тобто 1 048 576 ТБ.

У підсумку замість одного великого файлу ви отримаєте кілька маленьких, які зможете безкоштовно завантажити на будь-який файлообмінник – або навіть на різні хмари і сервіси для передачі файлів.

При розпакуванні архіву всі міні-частини мають бути в одній папці – враховуйте це, коли зберігатимете файл на іншому пристрої.

Лужна Софія

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

Опублікував
Лужна Софія
Tags: поради
  • Останні записи

    3 причини, чому варто вимикати Wi-Fi на смартфоні на ніч

    Багато людей не вимикають Wi-Fi на смартфоні на ніч, і, чесно кажучи, це не найкраща…

    23.12.2024

    AirPods стали основним джерелом рекордного прибутку для Apple

    Четвертий рік поспіль виручка від продажів AirPods від Apple перевищує 18 млрд доларів щорічно. Що…

    23.12.2024

    Android 16 обіцяє революцію в керуванні повідомленнями

    Якщо вам набрид постійний потік повідомлень на Android, то, здається, Google працює над тим, щоб…

    23.12.2024

    Новий iPad з iPadOS 18.3 з’явиться навесні 2025 року

    Apple планує випустити iPad 11 базового сегмента навесні, а на пристроях, які поставлятимуться, буде попередньо…

    23.12.2024

    Трамп вирішив врятувати TikTok від блокування у США

    Новообраний президент США Дональд Трамп висловив намір дозволити TikTok продовжити свою діяльність у країні. За…

    23.12.2024

    Старі iPhone отримають урізану версію ШІ в iOS 19

    Згідно з інформацією, яку опублікував французький блог iPhoneSoft, Apple не планує припиняти підтримку старих моделей…

    23.12.2024