Статті

Смартфони з двома сім-картами: плюси та мінуси

Share
Час читання: 2 хв.

Окрім класичних смартфонів з однією сім-картою, є гаджети, що працюють одночасно з двома, трьома і навіть чотирма “сімками”. Чи зручно користуватися таким пристроєм? І навіщо потрібен смартфон із двома сім-картами? Розберемося в статті.

Як працюють смартфони з двома сім-картами

У старих моделях смартфонів сім-карти необхідно перемикати вручну. Користувачеві доводиться щоразу заходити в налаштування і вибирати, з якої сім-карти здійснити дзвінок або вийти в інтернет. У сучасних гаджетах все влаштовано по-іншому. Але і тут є особливості. Двосімкові пристрої бувають 2 видів:

  • на 1 радіомодулі;
  • на 2 радіомодулях.

У першому випадку режим роботи сім-карт поперемінний. Це означає, поки ви розмовляєте по першій “сімці”, друга стає недоступною. Якщо вам хтось зателефонує, то почує, що ви перебуваєте поза зоною доступу. У режимі очікування доступні обидві сім-карти.

У другому випадку режим роботи “сімок” одночасний. Тобто обидва номери постійно будуть у мережі. Мінус у тому, що такі гаджети швидше розряджаються (потрібно завжди тримати зарядний пристрій під рукою).

Смартфони з 2 сім-картами: переваги та недоліки

Плюси такі:

  • Можна виділити для робочих питань окремий номер, щоб колеги та ділові партнери не дізналися особистий контакт. Якщо звільнитеся з компанії, то просто перестанете використовувати сім-карту, і вас ніхто не турбуватиме.
  • У різних мобільних операторів свої переваги. Одні роблять акцент на швидкому і дешевому інтернеті, інші дають безкоштовні хвилини і смс для спілкування. Якщо грамотно підібрати сім-карти, можна економити на зв’язку.
  • Часто буваєте за кордоном? Залиште другий слот для місцевої сім-карти. Тоді ви прийматимете вхідні на основний номер, а дзвонитимете – з місцевого, це обійдеться дешевше.

Мінуси теж є:

  • Необхідно вносити абонентську плату за 2 тарифами.
  • У смартфонів з 2 сім-картами буває гірша якість зв’язку і нижча швидкість інтернету (доводиться одночасно підключатися до 2 станцій різних операторів).
  • Легко заплутатися в номерах, особливо в перший час.

Вибираючи смартфон, зверніть увагу, чи не призначений слот для “сімки” паралельно і для SD-карти. У цьому разі ви будете змушені вибирати, що встановити: зовнішній накопичувач або другу сім-карту.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    WhatsApp впровадить нову функцію для захисту від спаму

    WhatsApp тестує новий спосіб надати своїм користувачам контроль над одержуваними ними комерційними повідомленнями. Платформа налічує…

    23.11.2024

    Intel може стати виробником чіпсетів Apple A20 для iPhone 18

    У мережі з'явилася інформація, що компанія Apple має намір диверсифікувати виробництво своїх процесорів довіривши цей…

    23.11.2024

    Samsung може збільшити ціну на Galaxy S25 Ultra

    Якщо чутки справдяться, Galaxy S25 Ultra може опинитися в дуже складній ситуації. Адже з такою…

    22.11.2024

    4 інноваційні функції iPhone 16 Pro, які зроблять його вартих вашої уваги

    Нещодавно було представлено нову лінійку смартфонів від Apple. І перше, що впадає у вічі, це…

    22.11.2024

    Експерти назвали 9 найкращих смартфонів Samsung

    Samsung Galaxy S24 Ultra – це справжній флагман, який поєднує відмінний дисплей, найкращу камеру та…

    22.11.2024

    Apple відкладе запуск нового AI-помічника до 2026 року

    Apple працює над новою версією Siri на основі більш просунутих великих мовних моделей, про що…

    22.11.2024