Окрім класичних смартфонів з однією сім-картою, є гаджети, що працюють одночасно з двома, трьома і навіть чотирма “сімками”. Чи зручно користуватися таким пристроєм? І навіщо потрібен смартфон із двома сім-картами? Розберемося в статті.
У старих моделях смартфонів сім-карти необхідно перемикати вручну. Користувачеві доводиться щоразу заходити в налаштування і вибирати, з якої сім-карти здійснити дзвінок або вийти в інтернет. У сучасних гаджетах все влаштовано по-іншому. Але і тут є особливості. Двосімкові пристрої бувають 2 видів:
У першому випадку режим роботи сім-карт поперемінний. Це означає, поки ви розмовляєте по першій “сімці”, друга стає недоступною. Якщо вам хтось зателефонує, то почує, що ви перебуваєте поза зоною доступу. У режимі очікування доступні обидві сім-карти.
У другому випадку режим роботи “сімок” одночасний. Тобто обидва номери постійно будуть у мережі. Мінус у тому, що такі гаджети швидше розряджаються (потрібно завжди тримати зарядний пристрій під рукою).
Плюси такі:
Мінуси теж є:
Вибираючи смартфон, зверніть увагу, чи не призначений слот для “сімки” паралельно і для SD-карти. У цьому разі ви будете змушені вибирати, що встановити: зовнішній накопичувач або другу сім-карту.
Українська студія GSC Game World заявила, що в даний час не працює над версією STALKER…
Плани Apple зі створення iPhone з повністю безрамковим екраном зіткнулися з серйозними технічними труднощами. За…
Шахраї знову шукають способи обдурити українців, цього разу вони заманюють "безкоштовною" преміум підпискою в Telegram.…
Дослідження показало, що пошукові системи, які використовують штучний інтелект, можуть надавати ненадійну інформацію, якщо веб-сайти…
Шахраї постійно вигадують нові способи обману, і це дратує. Вони тільки й чекають, щоб ми…
Не поспішаючи, але й не зупиняючись, Samsung продовжує оновлювати найкращі телефони своєї лінійки, як високого,…