У квітні котирування валют відчутно змінювалися. На жаль, не в кращий для покупців бік. Логічно, що магазини захотіли перестрахуватися і слідом почала дорожчати й електроніка. При такому розкладі рятують тільки розпродажі та акції на маркетплейсах, але зрозуміло, що з товарами Apple так не прокотить.
Що тоді робити? Якщо є гроші, то краще брати ті ж iPhone зараз, а не зволікати – ймовірно, не варто очікувати великого зниження цін найближчим часом. При цьому великих ритейлерів відразу відкидаємо – деякі з них, наприклад, просять шалені 35 тисяч гривень за умовний iPhone 13. Розумніше купувати девайси в інших місцях, щоб максимально заощадити. Наприклад, у BigGeek – там розцінки на техніку Apple більш-менш демократичні. До того ж замовити можна майже в будь-яку точку країни.
Нижче – 5 чудових пропозицій з перевіреного магазину:
1. iPhone 13 за 31 499 грн. Фаворит за співвідношенням цін і характеристик на сьогодні. При ньому найпотужніший чип A15 Bionic (майже той самий, що в “чотирнадцятого”), яскравий OLED-дисплей, топова подвійна камера на 12+12 мегапікселів, корпус із захистом від води й аккум, що забезпечує день роботи.
2. iPhone 14 Pro від 43 000 грн. Найкращий варіант для тих, кому потрібен девайс з оптимальними габаритами і найкращими характеристиками. У “прошки” в арсеналі чіткий OLED-екран з підтримкою ProMotion і Always-on, функціональний виріз Dynamic Island і приголомшливе тріо камер на 48+12+12 мегапікселів. Але врахуйте, що за мінімальною ціною доступна лише американська версія без можливості вставити фізичну SIM-карту. За європейську версію доведеться віддати на дві тисячі рублів більше.
3. AirPods 3 за 8 499 грн. Можливо, найкайфовіші вкладиші на ринку. Зовні вони нагадують AirPods Pro, та й за винятком фішок теж, якщо забути про активне шумозаглушення. “Трійка” має захист від вологи за стандартом IPX4, має фірмовий чип Apple H1 і живе 30 годин з урахуванням кейса.
4. Apple Watch SE 44мм (2022) за 13 000 грн. Варіант початкового рівня з актуальної лінійки ідеально підійде, якщо раніше ви жодного разу не користувалися Watch. Набору переваг на кшталт алюмінієвого корпусу, яскравої OLED-матриці, купи спортивних режимів, GPS і накопичувача на 32 Гбайт вистачить, щоб зрозуміти, чи потрібні вам узагалі “вотчі”, чи ні.
5. MacBook Air на M1 за 40 000 грн. Нещодавно ми розповідали, що сталося з таким ноутом через два роки використання. Спойлер: з цим макбуком усе досі в порядку. Запасу продуктивності вистачить ще мінімум на кілька років, плюс вирішують надійна клава Magic Keyboard, алюмінієвий корпус, яскравий Retina-дисплей і приголомшлива автономність. Приємний бонус – можливість безкоштовного нанесення кирилиці на клавіатуру ноутбука. Для цього треба вибрати відповідну опцію на сторінці товару.
Компанія Microsoft може дозволити стороннім виробникам створювати пристрої під брендом Xbox, включно з використанням власної…
Месенджер WhatsApp заявив про юридичну перемогу над розробником шпигунського програмного забезпечення Pegasus в особі ізраїльської…
Xiaomi випустила оновлення HyperOS 2 для кількох моделей своїх пристроїв. Оновлення вносить значні зміни в…
Інсайдер Debayan Roy опублікував на своїй сторінці в соцмережі X (раніше Twitter) характеристики підготовлюваного до…
Кожного разу, коли я оновлюю смартфон, завжди сподіваюся, що він стане швидшим і зручнішим у…
Розумні каблучки Samsung Galaxy Ring скоро будуть випущені у двох більших розмірах. Спочатку про це…