За словами експерта, необхідно усвідомлювати те, за якими посиланнями переходите і куди. Найменша підозра, що посилання може привести на фейковий або шахрайський ресурс, має зупинити від переходу. Це ж стосується і скачування підозрілих файлів.
Не можна надавати дозволи підозрілим додаткам від невідомих розробників. Бо невідомо, які там можуть бути вбудовані віруси або заради яких цілей ці продукти поширюються.
Не варто використовувати безкоштовні проксі-сервери та VPN, а тільки платні клієнти. В іншому разі немає жодної гарантії у збереженні конфіденційної інформації, тим паче такої, як дані банківських карток, логіни та паролі, листування.
Важливою умовою цифрової безпеки експерт назвав використання двоетапної аутентифікації.
Користувачам також рекомендується за можливості використовувати двоетапну аутентифікацію для своїх облікових записів в Інтернеті. Більшість банків і великих соціальних мереж надають таку можливість. Як випливає з назви, двоетапна автентифікація вимагає двох кроків: введення пароля і введення номера, доступного тільки вам.
Samsung, як повідомляє Gizmochina, випустить свій тонкий флагманський смартфон нового покоління 7 лютого 2025 року.…
Плани Apple зі створення iPhone з повністю безрамковим екраном, судячи з усього, стикаються з серйозними…
Користувачі месенджера WhatsApp (належить корпорації Meta, визнаної в РФ екстремістською) на пристроях з операційною системою…
Українська студія GSC Game World заявила, що в даний час не працює над версією STALKER…
Плани Apple зі створення iPhone з повністю безрамковим екраном зіткнулися з серйозними технічними труднощами. За…
Шахраї знову шукають способи обдурити українців, цього разу вони заманюють "безкоштовною" преміум підпискою в Telegram.…