Програми, що працюють у фоновому режимі, завантажують оперативну пам’ять пристрою, заважаючи нормальній роботі активних програм. Також такі фонові додатки споживають заряд батареї.
Для закриття додатків є кілька способів:
Як повністю припинити роботу програми
Іноді закриття програми через просте змахування не відключає утиліту повністю, і вона також продовжує навантажувати пристрій. Щоб повністю припинити роботу, необхідно перейти в “Налаштування” телефону, далі зайти в “Додатки”, після вибрати потрібний додаток і натиснути кнопку “Примусово закрити” або ж “Зупинити”.
Чим корисна фонова робота додатків
Виробники Android від самого початку ввели функцію підтримки одразу декількох відкритих додатків, тому якщо ви залишаєте кілька програм на фоні, то під час наступного запуску вони відкриються навіть швидше. Однак, якщо передбачений ліміт запущених додатків буде перевищено, то непотрібні процеси автоматично закриються системою.
Які додатки на смартфоні краще залишити увімкненими, залежить від індивідуальних потреб і звичок кожного користувача. Ось кілька додатків, які зазвичай має сенс залишати увімкненими у фоновому режимі:
1. Месенджери. Якщо ви часто отримуєте повідомлення і спілкуєтеся з людьми через месенджери, то має сенс залишати додатки, такі як WhatsApp, Telegram та інші, увімкненими у фоновому режимі. Це дасть вам змогу своєчасно отримувати повідомлення про нові повідомлення.
2. Електронна пошта. Якщо ви використовуєте пошту для роботи або особистих цілей, то залишайте додаток для електронної пошти увімкненим у фоновому режимі, щоб отримувати сповіщення про нові листи.
3. Соціальні мережі. Якщо ви часто спілкуєтеся з друзями і стежите за новинами в соціальних мережах, то залишайте додатки увімкненими у фоновому режимі.
4. Музика. Якщо ви слухаєте музику на смартфоні, то залишайте застосунок для програвання музики увімкненим у фоновому режимі, щоб продовжувати слухати музику навіть під час закриття екрана.
5. Навігація. Якщо ви використовуєте навігаційні додатки, як-от Google Maps або Яндекс.Карти, то залишайте їх увімкненими у фоновому режимі, щоб отримувати сповіщення про нові напрямки і не заблукати.
Пам’ятайте, що якщо телефон починає гальмувати від пари відкритих застосунків, то, найімовірніше, час відвідати ремонтний центр або купити новий пристрій. Простий власник телефону не повинен сильно заглиблюватися в налаштування оптимізації, за це відповідає виробник.
Meta видалила понад 2 мільйони облікових записів, пов'язаних із фінансовими шахраями, повідомила компанія у своєму…
У своїй сьогоднішній розсилці Power On Марк Гурман із Bloomberg повторив свою попередню чутку, у…
Виробництво чипа Exynos 2600, розробленого Samsung, може бути припинено через вкрай низький вихід придатних чипів…
Чутки про розробку Half-Life 3, відомої під кодовою назвою Half-Life X, знову заповнили інтернет. Тайлер…
Компанія Microsoft оголосила про початок тестування Edge Game Assist - нового внутрішньоігрового оверлея на базі…
Уся справа в ультратонких розмірах смартфона, повідомляє корейський портал The Elec. Що ще відомо Йдеться…