Статті

Як убезпечити телефон від крадіжки даних з онлайн-банку, соцмереж і пошти

Share
Час читання: 2 хв.

Якщо ви вважаєте, що ніколи не загубите телефон, і всі ці поради жодним чином вам не стануть у пригоді, то ви глибоко помиляєтеся. Щодня люди втрачають величезну кількість смартфонів. Від цього не захищений ніхто. Навіть якщо ви постійно стежите за тим, де перебувають ваші речі, то іноді бувають стресові моменти. Наприклад, якщо ви кудись запізнюєтеся, місцезнаходження телефону може просто вилетіти у вас із голови. Тому потурбуйтеся про безпеку заздалегідь.

Насамперед у захисті вашого смартфона від зловмисників відіграє роль створення оригінального PIN-коду на SIM-карту. Практично у всіх людей нині стоїть лише пін-код на сам телефон, але важливо також встановити такий захист і на SIM-карту.

Як поставити PIN-код на SIM-карту

iPhone

Спочатку заходимо в “Параметри” iPhone, далі переходимо у вкладку “Стільниковий зв’язок” і натискаємо “SIM-PIN”. Постарайтеся придумати оригінальний пароль, який відрізнятиметься від того, що стоїть на самому пристрої, тоді зловмисникам буде важче зламати SIM-карту або зовсім не вдасться це зробити.

Android

Переходимо в “Налаштування”, потім у “Безпека і конфіденційність”, “Додаткові налаштування”, “Шифрування та облікові дані” і тепер задаємо блокування SIM-карти. Також придумуємо найбільш нестандартний для вас пароль, щоб ускладнити роботу зловмисникам.

Випадково забувши свій пін код SIM-карти, не поспішайте засмучуватися, просто напишіть або зробіть дзвінок вашому оператору, поясніть ситуацію. Він видасть вам PUK-код. Далі вводите три рази невірний код, після чого смартфон вимагатиме той самий PUK-код, який видав оператор.

Отже, ми зробили все можливе, щоб злодіям було набагато складніше зламати ваш смартфон. За той час, поки вони будуть це робити, ви звернетеся до правоохоронних органів і або зможете знайти свій пристрій, або заблокувати його.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Штучний інтелект може замінити до 50% працівників великих компаній

    Майже половина роботодавців планує скоротити штат співробітників у найближчі п'ять років завдяки автоматизації завдань за…

    10.01.2025

    Складено рейтинг трьох найкращих дешевих смартфонів 2025 року

    Наша редакція склала добірку з трьох найкращих смартфонів, вартість яких нижче 10 тис. гривень. Що…

    10.01.2025

    AirPods лякають власників дивними звуками, навіть коли не використовуються

    Власники AirPods Pro 2 зіткнулися з несподіваною особливістю роботи своїх навушників, яка може викликати подив…

    10.01.2025

    Найочікуваніші новинки Apple в 2025 році: 5 пристроїв, які здивують

    2025 рік тільки розпочався, але, за прогнозами інсайдерів, вже в найближчі місяці Apple представить нові…

    10.01.2025

    Шанувальники S Pen можуть бути розчаровані новим Galaxy S25 Ultra

    З виходом Galaxy S25 Ultra легендарна ручка S Pen може втратити частину своїх функцій. Це…

    10.01.2025

    Витік розкрив характеристики камер iPhone 17 Pro: всі сенсори на 48 Мп

    Надійне джерело, яке неодноразово точно прогнозувало вдосконалення камер iPhone, підтвердило, що в новій лінійці iPhone…

    10.01.2025