Статті

Як у кілька кліків перевірити, які ваші паролі потрапили в інтернет

Share
Час читання: 2 хв.

Якщо ви користуєтеся браузером Google Chrome, то в ньому за замовчуванням встановлено утиліту, яка проводить аналіз збережених раніше паролів під час реєстрації на різних сервісах і показує, вкрадений ваш пароль чи ні. Також ця опція може допомогти під час створення нових паролів. Вона показує, наскільки комбінація проста, і підбере різні варіанти. Найзручніше, що прямо з цієї утиліти можна зайти на потрібний сайт і поміняти там пароль.

Як виконати перевірку паролів

У комп’ютерному Google Chrome потрібно зайти в налаштування, далі в розділ під назвою “Конфіденційність і безпека”, потім виконати перевірку.

Браузер перевірятиме, виходячи зі своєї бази витеклих паролів. Після ви зможете подивитися, які паролі розкрито і на яких сайтах, і поміняти їх. Також інструмент показує паролі, що повторюються, і прості, які буде легко підібрати.

На мобільному ж Google Chrome необхідно перейти в налаштування браузера, потім у “Перевірку безпеки” і виконати перевірку. Утиліта також покаже всі скомпрометовані, прості, повторювані паролі. Усі ці паролі необхідно замінити новими, головне вигадувати їх різними, щоб злом одного з них не спричинив злом іншого.

Не забувайте періодично виконувати перевірку цим інструментом для збереження ваших конфіденційних даних!

Питання, пов’язані з безпекою, вимагають серйозного і професійного підходу. Ось кілька порад, які допоможуть створити і зберігати паролі для сайтів у безпеці:

1. Використовуйте унікальні паролі для кожного сайту. Ніколи не використовуйте один і той самий пароль для кількох сайтів. Якщо зловмисник отримає доступ до одного з ваших паролів, він зможе легко отримати доступ до вашого облікового запису на іншому сайті.

2. Створіть довгі та складні паролі. Що довший і складніший пароль, то складніше його зламати. Використовуйте комбінацію букв, цифр і символів верхнього та нижнього регістру.

3. Використовуйте парольні менеджери. Парольний менеджер – це програма, яка допомагає зберігати та керувати паролями для різних сайтів. Вони генерують унікальні паролі та зберігають їх у безпечному місці.

4. Не використовуйте особисту інформацію. Ніколи не використовуйте свою особисту інформацію, таку як ім’я, дата народження або адреса, як пароль. Це може бути легко вгадано зловмисником.

5. Регулярно змінюйте свої паролі. Щоб зменшити ризик злому вашого акаунта, рекомендується змінювати свої паролі, наприклад, раз на кілька місяців.

Лужна Софія

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

Опублікував
Лужна Софія
Tags: Google
  • Останні записи

    У мережі з’явилися фотографії нового дешевого смартфона Samsung

    Компанія Samsung готується до випуску Galaxy M16 5G, наступника моделі M15 5G. Ексклюзивні рендери, опубліковані…

    26.12.2024

    У роботі ChatGPT масштабний збій

    На проблеми з доступом до сервісу компанії OpenAI поскаржилися користувачі зі США, а також з…

    26.12.2024

    Дизайнер показав, як може виглядати Google Pixel 10 Pro у майбутньому

    Дизайнер і автор YouTube-каналу 4RMD пофантазував на тему того, яким може бути наступний флагманський смартфон…

    26.12.2024

    НАТО планує перенаправити інтернет-трафік через космос: новий амбітний проект

    На початку 2024 року хусити з Ємену випустили ракету по вантажному судну Rubymar у Червоному…

    26.12.2024

    Apple затримує перехід на 2-нм чипи через низьку виробничу спроможність

    Apple, схоже, прийняла рішення відкласти використання 2-нм технології TSMC для нових моделей iPhone, зокрема, для…

    26.12.2024

    Заборонені компоненти в смартфоні Huawei: новий скандал для компанії

    Аналітики TechInsights виявили в смартфонах Huawei Mate 70 Pro і Mate 70 Pro+ мікросхеми пам'яті…

    26.12.2024