Статті

Скільки смартфонів має бути у людини

Share
Час читання: 2 хв.

Нині важко знайти людину без смартфона. Пристрої постійно оновлюються, виходять нові моделі. Ринок перенасичений смартфонами, яких стало надто багато. Тепер люди з’явилися надлишки. Не варто забувати і про кнопкові мобільні телефони, які нікуди не поділися.

У когось старі моделі збираються і вони просто в ящику лежать. Продати/віддати – не хочуть, от і лежать, невідомо навіщо. Раптом знадобляться. А у когось кілька сучасних смартфонів перебувають у режимі постійного користування. Причини в усіх різні. Я колись навіть статті на такі теми публікував на каналі. Кому цікаво буде – залишу посилання після закінчення цієї статті.

У мене наприклад два смартфони, якими активно користуюся, але все це через роботу. Нещодавно з трьома ходив, але втомився з собою тягати таку кількість, ось зараз скоротив. Та й те, два вже вважаю за перебором. А ось все в одному “вмістити” неможливо, у всякому разі поки що. Може трохи пізніше я позбудуся і другого, але тоді роботу поміняти доведеться.

Відповісти на запитання: “скільки смартфонів має бути у людини?” – не вийде правильно. Кожен вибирає під свої завдання потрібну кількість. Швидше за все в найближчому майбутньому варто очікувати на технологічні рішення, щоб один смартфон міг упорядковано поєднувати в собі купу функцій і навіть більше. Працювати за два чи три смартфони, а поки що, хоч 10 штук із собою носите.

З розвитком нейромереж та їх інтеграцією у смартфони – варто очікувати таких рішень. Смартфон стане незамінним помічником для вирішення багатьох завдань. Не буде величезної кількості сім-карт, додатків, будь-яких акаунтів тощо. Можливі спеціальні обмеження і на законодавчому рівні. Якийсь період плавного переходу, чому ні?

Уже необхідне це скорочення. Зараз така величезна кількість різних сервісів, майданчиків в інтернеті, соціальних мереж, маркетплейсів тощо. У всьому цьому можна легко заплутатися. І ця кількість продовжує “пухнути”, а що буде років через 10, 20? Навіщо нам стільки однакових ресурсів із різними назвами?

Сподіваюся будуть зміни, спрямовані на впорядкованість всього цього бардаку, що накопичився. Все має бути в одному місці, як і один смартфон під будь-які завдання. А те, що відбувається зараз, назвати порядком не можна. Залишається питання – як це грамотно зробити?

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Xiaomi 15 Pro показав кращі результати за iPhone 16 Pro Max у тестах батареї

    За результатами тестування, проведеного Tech Droider, Xiaomi 15 Pro може по праву претендувати на найкращу…

    16.11.2024

    Samsung запатентувала смартфон з вібруючим дисплеєм

    У Samsung щодо ідей все добре. Компанія запатентувала ідею смартфона з екраном, що вібрує в…

    16.11.2024

    Samsung готує бета-версію One UI 7

    Samsung продовжує розвивати свою операційну систему, і анонс бета-версії One UI 7 привернув увагу багатьох…

    16.11.2024

    YouTube заполонили піратські фільми у високій якості

    На YouTube з'явилося безліч каналів, що пропонують безкоштовні голлівудські фільми в хорошій якості, включно з…

    16.11.2024

    Casio представила розумне кільце у стилі класичного G-SHOCK 5000 з вбудованим екраном

    Новинка, позначена каталожним номером CRW-001-1JR, надійде в продаж у Японії в грудні поточного року за…

    16.11.2024

    WhatsApp впровадив можливість зберігати чернетки повідомлень

    Цього тижня користувачам WhatsApp стала доступна функція збереження чернеток повідомлень. Тепер месенджер повідомить користувачеві, якщо…

    16.11.2024