Статті

Скільки смартфонів має бути у людини

Share

Нині важко знайти людину без смартфона. Пристрої постійно оновлюються, виходять нові моделі. Ринок перенасичений смартфонами, яких стало надто багато. Тепер люди з’явилися надлишки. Не варто забувати і про кнопкові мобільні телефони, які нікуди не поділися.

У когось старі моделі збираються і вони просто в ящику лежать. Продати/віддати – не хочуть, от і лежать, невідомо навіщо. Раптом знадобляться. А у когось кілька сучасних смартфонів перебувають у режимі постійного користування. Причини в усіх різні. Я колись навіть статті на такі теми публікував на каналі. Кому цікаво буде – залишу посилання після закінчення цієї статті.

У мене наприклад два смартфони, якими активно користуюся, але все це через роботу. Нещодавно з трьома ходив, але втомився з собою тягати таку кількість, ось зараз скоротив. Та й те, два вже вважаю за перебором. А ось все в одному “вмістити” неможливо, у всякому разі поки що. Може трохи пізніше я позбудуся і другого, але тоді роботу поміняти доведеться.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Відповісти на запитання: “скільки смартфонів має бути у людини?” – не вийде правильно. Кожен вибирає під свої завдання потрібну кількість. Швидше за все в найближчому майбутньому варто очікувати на технологічні рішення, щоб один смартфон міг упорядковано поєднувати в собі купу функцій і навіть більше. Працювати за два чи три смартфони, а поки що, хоч 10 штук із собою носите.

З розвитком нейромереж та їх інтеграцією у смартфони – варто очікувати таких рішень. Смартфон стане незамінним помічником для вирішення багатьох завдань. Не буде величезної кількості сім-карт, додатків, будь-яких акаунтів тощо. Можливі спеціальні обмеження і на законодавчому рівні. Якийсь період плавного переходу, чому ні?

Уже необхідне це скорочення. Зараз така величезна кількість різних сервісів, майданчиків в інтернеті, соціальних мереж, маркетплейсів тощо. У всьому цьому можна легко заплутатися. І ця кількість продовжує “пухнути”, а що буде років через 10, 20? Навіщо нам стільки однакових ресурсів із різними назвами?

Сподіваюся будуть зміни, спрямовані на впорядкованість всього цього бардаку, що накопичився. Все має бути в одному місці, як і один смартфон під будь-які завдання. А те, що відбувається зараз, назвати порядком не можна. Залишається питання – як це грамотно зробити?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Митник Михайло

За 33 роки встиг зібрати невелику колекцію гаджетів Apple, обзавестися кількома лімітованими консолями. На "iTechua" ділюся виключно найкращими пропозиціями на придатні девайси, якими користуюся сам.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Hisense випустив телевізор для любителів творів мистецтва

    Бренд Hisense анонсував телевізор CanvasTV з матовим екраном, здатний показувати цифрові полотна та фотографії у…

    05.05.2024

    Повні характеристики Google Pixel 8a розкрито в опублікованому PDF-файлі

    Подробиці про майбутні пристрої Google поступово розкриваються, і Pixel 8a не є винятком. Очікуваний запуск…

    05.05.2024

    Нова функція ШІ в iOS 18 дозволить автоматично створювати короткий зміст довгих повідомлень

    Apple переходить на новий рівень зручності для своїх користувачів за допомогою штучного інтелекту iOS 18.…

    05.05.2024

    Чи можна заряджати смартфон усю ніч

    Для багатьох власників смартфонів залишати гаджети заряджатися на ніч - це питання, яке викликає занепокоєння…

    05.05.2024

    Топ-3 найкращих смартфонів Xiaomi

    Xiaomi є китайським брендом, який активно розвивається та користується величезною популярністю у всьому світі. Він…

    05.05.2024

    Оновлення MIUI 14 від Xiaomi: фішки та переваги

    Смартфони китайського бренду працюють на основі прошивки MIUI. Зручний інтерфейс та простота в управлінні –…

    05.05.2024