Статті

Названо 5 мінусів надто дешевого смартфона

Share
Час читання: 2 хв.

Виделка розкиду цін у смартфонів зараз дуже велика – можна купити пристрій буквально за 5000, а можна і за 50 000. Притому за функціями величезної різниці не буде – в гаджеті за 5000 і за 50 000 працюватимуть практично всі програми, крім найкрутіших сучасних ігор .

То в чому ж різниця та навіщо платити більше?

Пройдемося деякими пунктами.

Швидкість роботи

Навіть якщо в описі до дуже дешевого смартфона буде написано, що він працює на 8-ядерному процесорі і навіть якщо це так, то не варто чекати високих швидкостей у роботі.

У таких пристроях, як правило, використовуються старі процесори, які працювали б добре на операційній системі та додатках тих років. Особливо це станеться, коли ви встановите багато додатків і спробуєте одночасно працювати в них.

Також і оперативна пам’ять буде швидше за все менше 4-х гігабайт, що дуже мало для 2023 року.

Wi-Fi та Bluetooth можуть «глючити»

Нещодавно до мене до рук потрапив дуже недорогий смартфон за 5000 гривень. Під час підключення Bluetooth навушників (TWS) неможливо дивитися відео, а звук відставав. Також і з Wi-Fi – цей гаджет не ловить мережу Wi-Fi вже під моїм вікном, хоча два інші смартфони показують практично повний рівень сигналу.

Викликано це використанням занадто недорогих та морально застарілих модулів зв’язку.

Камера

За фактом камера в ультрабюджетнику потрібна, щоб «зняти хоч якось». Наприклад, сфотографувати вивіску чи документ. Однак, за природного сонячного світла є шанс отримати досить непогані фотографії на основну камеру. Фронтальна, на жаль, навряд чи підійде для селфі, але у відеодзвінках почуватиметься більш-менш стерпно.

Не надто гарний екран

Нічого надприродного чекати від екрану в недорогому пристрої не варто. Зазвичай у таких девайсах ставлять прості екрани з низькою деталізацією та малим кутом огляду – неозброєним оком можна буде помітити пікселі, з яких будується зображення.

Проблеми з Android

Більшість надбюджетних смартфонів працюють на урізаній Go версії Android. Таку версію було створено спеціально для слабких пристроїв. Трапляються додатки, які некоректно працюватимуть у цій версії ОС — розробники просто це не передбачають.

Також я б не рекомендував брати дешевий гаджет із якими-небудь власними оболонками. Якщо вже зважилися, то візьміть на чистому Android — такий гаджет отримує менше оновлень і працюватиме тривалий період часу.

Також до мінусів можна віднести: відсутність NFC та різних датчиків. А ось ємний акумулятор уже не проблема. Навіть бюджетний девайс працює автономно досить довго.

Лужна Софія

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

Опублікував
Лужна Софія
Tags: поради
  • Останні записи

    3 ситуації, коли смартфон стає загрозою для життя

    Знаєте, на перший погляд, телефон здається ідеальним другом. Він завжди поруч, допомагає в складних ситуаціях,…

    16.11.2024

    Шахраї в Telegram використовують нову схему обману

    У Telegram поширюється нова шахрайська схема: користувачам надсилають повідомлення з питанням про фотографію і, під…

    16.11.2024

    Xiaomi 15 Pro показав кращі результати за iPhone 16 Pro Max у тестах батареї

    За результатами тестування, проведеного Tech Droider, Xiaomi 15 Pro може по праву претендувати на найкращу…

    16.11.2024

    Samsung запатентувала смартфон з вібруючим дисплеєм

    У Samsung щодо ідей все добре. Компанія запатентувала ідею смартфона з екраном, що вібрує в…

    16.11.2024

    Samsung готує бета-версію One UI 7

    Samsung продовжує розвивати свою операційну систему, і анонс бета-версії One UI 7 привернув увагу багатьох…

    16.11.2024

    YouTube заполонили піратські фільми у високій якості

    На YouTube з'явилося безліч каналів, що пропонують безкоштовні голлівудські фільми в хорошій якості, включно з…

    16.11.2024