Нікому б не було приємно купити бракований смартфон. А тому, щоб не витрачати час і нерви з гарантійним ремонтом, краще перевірити пристрій на етапі покупки. Але як це зробити?
На щастя, великі виробники смартфонів про нас з вами подбали і мають спеціальне тестове меню в прошивці. Погано те, що не всі користувачі знають про його існування. Сьогодні я покажу таке меню на телефонах марки Samsung (мій улюблений бренд). Поїхали!
Все, що нам потрібно – відкрити програму “Телефон” і набрати комбінацію *#0*# . Відразу після натискання решітки відкриється потрібне нам меню. Ось так воно виглядає:
RED, GREEN і BLUE – перевірка екрану на трьох основних кольорах (червоний, зелений та синій) на предмет пошкоджених (“битих”) пікселів. Вихід – одиночне натискання на екран у будь-якому його місці.
RECEIVER – перевірка звучання розмовного динаміка (для дзвінків). Вихід той самий.
VIBRATION – перевірка вібрації. Вихід той самий.
MEGA CAM – перевірка основної камери. Вихід – подвійне натискання кнопки “Назад”.
GRIPSENSOR – перевірка датчиків хвату пристрою. Коли телефон лежить на поверхні і ви не чіпаєте його, на екрані повинен відображатися напис “Release”. Але якщо ви візьмете смартфон у руки, він повинен завібрувати і напис зміниться на “Working”, а колір екрану – з чорного на синій (обидві половини екрану). Вихід той самий.
SENSOR – перевірка акселерометра, гіроскопа, електронного компасу та сканера відбитків пальців (залежить від моделі пристрою). Вихід той самий.
TOUCH – перевірка сенсорного екрана щодо коректної роботи. Потрібно просто провести пальцем усі лінії на екрані. Вихід – натискання кнопки збільшення гучності.
SPEAKER – перевірка роботи основного динаміка телефону. Гратиме приємна музика на повній гучності. Щоб вимкнути її, натисніть на “SPEAKER” ще раз.
SUB KEY – перевірка всіх кнопок телефону (і екранних, і фізичних). На початку екран буде сірим , але при кожному натисканні будь-якої кнопки змінить колір :
FRONT CAM – перевірка передньої камери. Вихід той самий.
HALL IC – перевірка датчиків Холла (потрібні для роботи з фірмовими чохлами від Samsung). Вихід – натискання кнопки “EXIT” на екрані (логічно, чи не так?)
BLACK – і знову перевірка екрану на “биті” пікселі. Екран стане чорним, не лякайтеся. Вихід – натискання кнопки блокування/вимкнення.
VERSION – інформація про версію прошивки та моделі пристрою. Вихід – одиночне натискання кнопки “Назад”.
А вихід із самого меню – подвійне натискання кнопки “Назад”.
Після роботи з меню виставте яскравість екрана на комфортний рівень , т.к. увімкнеться максимальний, що не надто приємно як для очей, так і для акумулятора пристрою.
На цьому моя стаття добігає кінця. Сподіваюся, вона вам сподобалася та була корисна!
Не поспішаючи, але й не зупиняючись, Samsung продовжує оновлювати найкращі телефони своєї лінійки, як високого,…
Аналітик Мін-Чі Куо поділився прогнозами про прийдешнє покоління чипів Apple M5, серійне виробництво яких очікується…
З 1 січня 2025 року WhatsApp перестане працювати на деяких стареньких смартфонах Android. У Meta,…
Кілька днів тому завершився масштабний судовий процес між розробником архітектури Arm і розробником мікросхем Qualcomm,…
Компанії Samsung Display і HiDeep спільно працюють над новим видом стилуса, що поєднує переваги оригінального…
TikTok планують закрити в Албанії на мінімум рік, повідомляє Bloomberg. Про це стало відомо з…