Нікому б не було приємно купити бракований смартфон. А тому, щоб не витрачати час і нерви з гарантійним ремонтом, краще перевірити пристрій на етапі покупки. Але як це зробити?
На щастя, великі виробники смартфонів про нас з вами подбали і мають спеціальне тестове меню в прошивці. Погано те, що не всі користувачі знають про його існування. Сьогодні я покажу таке меню на телефонах марки Samsung (мій улюблений бренд). Поїхали!
Все, що нам потрібно – відкрити програму “Телефон” і набрати комбінацію *#0*# . Відразу після натискання решітки відкриється потрібне нам меню. Ось так воно виглядає:
RED, GREEN і BLUE – перевірка екрану на трьох основних кольорах (червоний, зелений та синій) на предмет пошкоджених (“битих”) пікселів. Вихід – одиночне натискання на екран у будь-якому його місці.
RECEIVER – перевірка звучання розмовного динаміка (для дзвінків). Вихід той самий.
VIBRATION – перевірка вібрації. Вихід той самий.
MEGA CAM – перевірка основної камери. Вихід – подвійне натискання кнопки “Назад”.
GRIPSENSOR – перевірка датчиків хвату пристрою. Коли телефон лежить на поверхні і ви не чіпаєте його, на екрані повинен відображатися напис “Release”. Але якщо ви візьмете смартфон у руки, він повинен завібрувати і напис зміниться на “Working”, а колір екрану – з чорного на синій (обидві половини екрану). Вихід той самий.
SENSOR – перевірка акселерометра, гіроскопа, електронного компасу та сканера відбитків пальців (залежить від моделі пристрою). Вихід той самий.
TOUCH – перевірка сенсорного екрана щодо коректної роботи. Потрібно просто провести пальцем усі лінії на екрані. Вихід – натискання кнопки збільшення гучності.
SPEAKER – перевірка роботи основного динаміка телефону. Гратиме приємна музика на повній гучності. Щоб вимкнути її, натисніть на “SPEAKER” ще раз.
SUB KEY – перевірка всіх кнопок телефону (і екранних, і фізичних). На початку екран буде сірим , але при кожному натисканні будь-якої кнопки змінить колір :
FRONT CAM – перевірка передньої камери. Вихід той самий.
HALL IC – перевірка датчиків Холла (потрібні для роботи з фірмовими чохлами від Samsung). Вихід – натискання кнопки “EXIT” на екрані (логічно, чи не так?)
BLACK – і знову перевірка екрану на “биті” пікселі. Екран стане чорним, не лякайтеся. Вихід – натискання кнопки блокування/вимкнення.
VERSION – інформація про версію прошивки та моделі пристрою. Вихід – одиночне натискання кнопки “Назад”.
А вихід із самого меню – подвійне натискання кнопки “Назад”.
Після роботи з меню виставте яскравість екрана на комфортний рівень , т.к. увімкнеться максимальний, що не надто приємно як для очей, так і для акумулятора пристрою.
На цьому моя стаття добігає кінця. Сподіваюся, вона вам сподобалася та була корисна!
За результатами тестування, проведеного Tech Droider, Xiaomi 15 Pro може по праву претендувати на найкращу…
У Samsung щодо ідей все добре. Компанія запатентувала ідею смартфона з екраном, що вібрує в…
Samsung продовжує розвивати свою операційну систему, і анонс бета-версії One UI 7 привернув увагу багатьох…
На YouTube з'явилося безліч каналів, що пропонують безкоштовні голлівудські фільми в хорошій якості, включно з…
Новинка, позначена каталожним номером CRW-001-1JR, надійде в продаж у Японії в грудні поточного року за…
Цього тижня користувачам WhatsApp стала доступна функція збереження чернеток повідомлень. Тепер месенджер повідомить користувачеві, якщо…