Названо 7 популярних способів обману під час продажу смартфонів

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Сьогодні на ринку є величезна кількість смартфонів різних видів та цінових категорій. На жаль, як і в будь-якій іншій галузі є шахраї, які бажають заробити на недосвідчених покупцях.

Реклама

Фахівці виділили сім найпопулярніших способів обману клієнтів продавцями при покупці мобільних телефонів.

Як шахраї дурять покупців смартфонів?

Продавці в магазинах мобільних телефонів сьогодні часто обманюють своїх клієнтів. Вони роблять це так спокійно і вміло, що жодна людина ніколи не здогадається, що її обдурили.
1. Неправильна націнка товару є найчастішим способом обману покупця. У системі на телефони вартість коштує нижче, ніж на ціннику. У такому разі продавці побивають додатковий товар до гаджета, наприклад, симкарту або чохол, клієнт оплачує, а проплачений аксесуар залишається, і повторно продається іншому клієнту, а гроші йдуть в кишеню продавця.
2. Продаж неоригінальної продукції з ринку під виглядом оригіналу. Сьогодні дуже часто продавці купують у недорогих магазинах зарядки та чохли дешевше, а продають покупцям за ціною, яка стоїть на якісну оригінальну продукцію.
3. Співробітники іноді можуть брати смартфони в оренду на складі магазину і користуватися ними певний час. Після цього гаджет скидають до заводських налаштувань та знову відправляють на склад під виглядом нових. Таким чином клієнт отримує телефон за високою ціною.
4. Обмани часто полягають у пропозиції додаткових послуг , які можуть і не знадобитися клієнту. Наприклад, працівники магазину пропонують встановити та налаштувати програму за додаткову плату. Покупець не знає чи складний процес і погоджується, проте після виявляється, що розширення можна поставити в один клік.
5. Продаж смартфонів за передоплатою може бути шахрайством, але тепер вже в інтернеті. Наприклад, діє знижка на гаджет під час внесення передоплати. Клієнт оформляє замовлення та відправляє гроші, йому кажуть набрати та дізнатися про товар через тиждень. Після проходження даного періоду виявляється, що замовлень дуже багато і вони не встигають надіслати. Якщо клієнт починає процедуру повернення, то гроші надсилають через 1-2 місяці, і при цьому забирають певну комісію за переказ.
6. В інтернеті дуже часто продають макети замість смартфонів за високою вартістю. Зовні вони не відрізняються від оригіналу, проте всередині замість повноцінної системи може лежати дрібниця, різні непрацюючі деталі і т.д.
7. Продаж свідомо бракованої продукції також не рідкість. При отриманні партії всі пристрої переглядають, після чого, насамперед, продають ті телефони, які мають брак.

Якщо знати про такі способи шахрайства, то при належній уважності в процесі покупки можна отримати якісний смартфон і зберегти свої кошти.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ