Експерти пояснюють, чи варто вимикати геолокацію в смартфонах

У багатьох смартфонах визначення місцезнаходження ввімкнено за замовчуванням. Користувачі не звертають уваги. У той же час він підтримує роботу Карт Google, додатків служби таксі, агрегаторів доставки тощо. Однак деякі користувачі навмисно вимкнули геолокацію, що унеможливило відстеження їхніх переміщень сторонніми додатками.

Якщо геолокацію вимкнено, усі програми, які її використовують, почнуть працювати неправильно. Наприклад, викликати таксі через додаток не вийде, оскільки водій не бачитиме вашого місцезнаходження. Звичайно, ніщо не заважає використовувати клавіатуру для введення адрес, але це не дуже зручно, якщо ви часто користуєтеся таксі.

Щоб дізнатися, які програми, встановлені на вашому смартфоні, використовують геолокацію, потрібно вибрати в налаштуваннях пункт «Місцезнаходження» (в MIUI називається «Місцезнаходження»). У ньому ви можете побачити, які аплети запитують доступ до вашого місцезнаходження. Ви можете обмежити їх використання GPS-модуля в розділі «Дозволи програми».

На думку експертів, повністю відключати функцію геолокації не варто, оскільки в цьому випадку працездатність мобільного пристрою буде послаблена. Для забезпечення конфіденційності достатньо не надавати доступ до GPS-модуля додаткам, яким він не потрібен для роботи («Калькулятор», «Ліхтарик» тощо).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я