Статті

Як правильно вибрати компактний швидкий ноутбук з гарною автономністю

Share

На сьогоднішній день правила вибору ультрабуків дещо змінилися. При виборі сьогодні слід звертати увагу на ці важливі характеристики.

Сьогодні все більшої популярності набирають ультрабуки. Це компактні та швидкі пристрої, які зручно взяти із собою куди завгодно. Але важливо вміти правильно вибрати потрібну модель. На які пункти варто звертати увагу?

Колись при виборі ультрабуку користувач отримував легкий пристрій із гарним екраном. Сьогодні ситуація змінилася, тому потрібно дивитися вже інші характеристики.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ
  1. Універсальність . Важливо наявність порту USB-С із можливістю заряджання. Саме він вважається універсальним, оскільки дає можливість підключати до ноутбука і планшети, смартфони та інші пристрої. До того ж, ультрабук сам по собі дуже компактний, тому його часто беруть із собою в поїздки.
  1. Якісний дисплей . Однозначно краще не купувати ноутбук із IPS-матрицею. Дивитися потрібно на колірне охоплення пристрою (він повинен становити мінімум 70% NTSC або 100% SRGB), яскравість (якщо збираєтеся працювати на вулиці, то вона повинна бути хоча б 400 кд/м). Також необхідно відмовитися від екранів з частотою оновлення 90-120 Гц, оскільки вони скоротять час роботи ультрабука. Те саме стосується дозволу 4К.

При цьому різниця між UHD та FHD насправді буде мінімальною. Тобто вам для роботи вистачить і останнього.

  1. Продуктивність . На сьогоднішній день актуальним мінімумом вважається Intel Core 10-го покоління з індексом G і Ryzen на Zen 2. Приріст їхньої ядерної продуктивності в порівнянні з попередніми моделями становить 20 відсотків. Фахівець також рекомендує відмовитися від покупки процесорів на зразок Core i3, оскільки вони мають лише два ядра, а вони не дають жодного запасу на майбутнє. Має сенс забути і про дискретні відеокарти, додає ведучий.
  1. ОЗП та накопичувач . Експерт зазначає, що абсолютно у всіх ультрабуках ви знайдете необхідний для інтегрованої графіки двоканальний режим роботи пам’яті.
  1. Акумулятор . Велику роль відіграє при виборі ультрабуку ємність акумулятора. Необхідно вибирати моделі з ємністю не менше 55-60 Втч. Це дозволить спокійно працювати без підзарядки протягом 6-7 годин.

Є ще кілька важливих нюансів щодо компактних ноутбуків. Потрібно бути готовим при покупці такої моделі до поганих динаміків (виняток – Huawei і Apple, а в інших випадках доведеться купувати додатково портативну колонку), відсутність деяких портів (наприклад, HDMI або Jack 3,5).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Митник Михайло

За 33 роки встиг зібрати невелику колекцію гаджетів Apple, обзавестися кількома лімітованими консолями. На "iTechua" ділюся виключно найкращими пропозиціями на придатні девайси, якими користуюся сам.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: поради
  • Останні записи

    Стали відомі нові функції акумуляторів у iPhone 15

    В iPhone та iPad використовуються літій-іонні акумулятори, які схильні до хімічного старіння. Це поступово знижує…

    12.05.2024

    Microsoft повідомила про повне припинення підтримки Windows 10 21H2 менш ніж за місяць

    Наслідуючи графік життєвого циклу своїх операційних систем Windows компанія Microsoft оголосила про повне закінчення підтримки…

    12.05.2024

    У мережу злили фото складаного Xiaomi Mix Flip

    Знімок засвітився у китайській соцмережі Wiebo. На ньому показано зовнішню сторону складаного смартфона Xiaomi Mix…

    12.05.2024

    В App Store з’явився емулятор PlayStation 1

    Користувачі iPhone тепер можуть зіграти в тайтли першої PlayStation завдяки новому безкоштовному емулятор Gamma, який з'явився в…

    12.05.2024

    Астрофотограф зробив вражаючий знімок сонячного затемнення

    Зйомка повного сонячного затемнення вважається одним із найскладніших завдань в астрофотографії через необхідність детального планування…

    12.05.2024

    Робот-гуманоїд Tiangong вміє бігати зі швидкістю 6 км/год (відео)

    Стартап з Пекіна представив Tiangong – робота-гуманоїда з електричним приводом, здатного розвивати біг до 6…

    12.05.2024