Старий iPhone чи новий Android. Що вибрати?

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 3 хв.

Нещодавно мій товариш нарешті змінив iPhone SE на iPhone XS: перший SE вже морально застарів, розмірів екрану вже не вистачало не тільки для відтворення відео на YouTube, але і для елементарного листування в WhatsApp, а про крихітний за мірками 2022 акумулятор і зовсім краще нічого не казати. Друг навіть не замислювався: ніяких Android-смартфонів, тільки iPhone, хоча він не є бранцем екосистеми Apple. Вибір впав на не найновішу модель iPhone XS: смартфон зняли з виробництва, але, здається, такий пристрій набагато практичніший і актуальніший, ніж новий смартфон на Android. Сьогодні розповім вам, чому варто купити старий iPhone замість нового Android.

Реклама

Аккумулятор в iPhone

Незважаючи на те, що акумулятор у смартфоні – це витратний матеріал, але від iPhone завжди знаєш, чого чекати. Навіть старі смартфони Apple , які вийшли 3-4 роки тому, добре оптимізовані під актуальні версії iOS. Так було завжди: маючи не найємніший акумулятор, iPhone видавав приголомшливу автономність за рахунок енергоефективності процесора, а iOS ніби створена для тих, хто не хоче надвечір отримати розряджений телефон.

Купівля смартфона на Android у тій же ціновій категорії – справжня лотерея. Ніколи не знаєш, скільки протримається смартфон протягом дня і за який час почне деградувати батарея. Хоч ми і лаємо акумулятор в iPhone , але вона пройшла перевірку часом і довіряєш їй більше, ніж акумулятор в китайському смартфоні.

iPhone XS зовнішній вигляд

Будь-який смартфон Apple автоматично стає впізнаваним. Це було з усіма моделями: і з iPhone 3G, і з iPhone 7, і з iPhone X. Навіть побачивши смартфон у чохлі, розумієш, що в руках у людини. Інша справа – це смартфони на Android, яких темрява. Впізнані, хіба що, смартфони Samsung , а решта – на одну особу. Справа тут не лише у зовнішньому вигляді, а й в аксесуарах: горезвісна одноманітність iPhone на руку власникам смартфонів — чохол чи захисне скло завжди можна знайти не лише в інтернет-магазинах, а й у роздробі біля будинку.

Скільки років працює iPhone

Пам’ятаєте невелику розповідь про iPhone SE 1-го покоління? Смартфон вийшов у 2016 році, непогано працює досі і навіть отримує оновлення iOS. У принципі, коли йдеться про iPhone, то відчуваєш певну впевненість у завтрашньому дні: не буде такого, що з ранку смартфон почне гальмувати, оновлення встановиться криво, пропадуть фотографії з Галереї або раптово почнуть вилітати програми. Передбачуваність – це відмінна риса iPhone.

Навіть якщо смартфон на Android має 100-мегапіксельну камеру і останній Snapdragon – це аж ніяк не гарантія того, що все буде добре і завтра. Можливо, саме тому старі iPhone продовжують циркулювати на ринку. Користувачі віддають перевагу стабільності, ефективності роботи нововведень і дивним фішкам, які часто зустрічаються в Android-флагманах.

Як вибрати Айфон

Вибрати iPhone набагато простіше, ніж смартфон на Android. Звучить смішно, але зараз є iPhone на будь-який смак, колір і гаманець: у мережі можна знайти відео про досвід використання, плюси і мінуси конкретного iPhone, а серед знайомих напевно знайдуться ті, хто користувався чи не всіма iPhone, починаючи з 3G: не складе труднощів дізнатися, що людина думає про ту чи іншу модель і чи варто її взагалі купувати. Можете собі уявити, що надасть можливість запитати будь-кого про One Plus або Xiaomi?

Думаю, це та ще фікція. У кращому разі, хтось колись давно користувався Samsung Galaxy, а може, і не Samsung був зовсім, а який-небудь Huawei? Хто ж їх відрізнить! Саме різноманіття Android-смартфонів — їхня основна проблема. Ніхто не знає, як працюватимуть смартфони на тому самому процесорі, так що, покупка перетворюється на лотерею, в якій вам навряд чи пощастить.

Хочеться пожартувати, сказавши, що iPhone з роками стає лише кращим — як вино. На жаль, це не так, але одне точно зрозуміло — старий iPhone набагато кращий і надійніший за новий смартфон на Android. У всякому разі, iPhone старіє не так швидко, як будь-який інший смартфон, iPhone XS, що вийшов у 2018 році – тому яскраве підтвердження.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: