Бездротові навушники: плюси та мінуси нових моделей

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Навушники вже давно стали гаджетом, який супроводжує власника під час подорожей, дороги на роботу чи навчання. Вони використовуються для дозвілля: ігри, перегляду фільмів та вирішення інших завдань. 

Реклама

Дротові моделі поступово втрачають актуальність, адже їм на зміну прийшли аналоги без дротів. Навушники можуть бути накладними, з амбушюрами (накладними) внутрішньоканальними. На профільному ринку представлені преміальні та недорогі моделі, тому підходящий варіант зможе вибрати кожен користувач.

З появою бездротової гарнітури дроти, що плутаються, перестали бути дратівливим фактором. Поговоримо про плюси та особливості моделей.

Гарнітура або навушники

Багато користувачів, говорячи про бездротові гаджети, називають їх гарнітурою, адже з їх допомогою можна використовувати музичний програвач смартфона, не беручи його в уки. Вбудований мікрофон дозволяє приймати та відхиляти дзвінки, регулювати гучність і навіть перемикати треки. Однак вибір бездротових моделей суто індивідуальний і залежить від бюджету, здатного використання, якості звуку, який користувач вважає прийнятним.

Що вміють бездротові навушники

Багато сучасних виробників пропонують якісні моделі. Компанії Apple, Xiaomi, Samsung та інші поставляють на ринок різні девайси, що відрізняються формою зарядного кейсу та самих навушників, часом автономності, налаштуваннями та іншими параметрами. Купити такий девайс нескладно – він у широкому асортименті представлений у різноманітних інтернет-магазинах. 

При виготовленні моделей використовують передові технології, що забезпечують стабільний зв’язок зі смартфоном, планшетом чи ноутбуком. Навушники, що працюють за допомогою Bluetooth, можна підключати до одного або кількох пристроїв.

Сучасна продукція має на борту такі опції:

  1. Активне шумозаглушення, завдяки чому користувач може насолоджуватися звуком і не відволікатися через сторонні звуки (така функція не у всіх моделей).
  2. Управління за допомогою смарт-годинника або фітнес-браслетів за допомогою сенсорного екрану.
  3. Функція прозорості, якою обладнано деякі моделі. Використовуючи її, користувач може насолоджуватися музикою і при цьому чути сторонні шуми, наприклад, їзду автомобіля, що наближається, або розмови пасажирів у громадському транспорті.
  4. Управління жестами. Така опція має деякі повнорозмірні моделі.

Що врахувати під час виборів

Не слід забувати, що Bluetooth-навушники дещо відрізняються від провідних, тому при їх купівлі слід враховувати наступні нюанси:

  • вимагають періодичного підключення до джерела живлення, тому можуть зарядитися в невідповідний момент;
  • не у всіх варіацій звук знаходиться на високому рівні;
  • бюджетні моделі періодично втрачають зв’язок із джерелом звуку.

Щоб зробити безпомилковий вибір, варто уважно вивчити ринок та отримати консультацію від спеціаліста магазину.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ