Статті

Відомо, чому YouTube розчарував всіх користувачів

Share
Час читання: 2 хв.

Такий популярний сервіс, як YouTube вже завантажили сотні мільйонів відеороликів, здатних задовольнити інтерес будь-якої людини. Унікальна система персональних рекомендацій, яка є однією з особливостей цього програмного забезпечення, показує глядачам потенційно цікавий саме їм контент, тим самим мотивуючи ще щось подивитися. 

Однак далеко не всі відео в цьому сервісі є потрібними та корисними для користувачів, тому що іноді буває так, що автор відео говорить якесь нісенітниця, або негативно відгукується про щось, у чому він взагалі нічого навіть не розуміє. Такі відеоролики не несуть у собі ніякого корисного навантаження, тому їх можна дизлайкати.

Поставивши дизлайк під відео, інші користувачі цього сервісу побачать. Це дозволяє захистити інших людей від потенційно марної або навіть небезпечної інформації, яка може призвести до негативних наслідків, наприклад, при ремонті смартфона самотужки. Тим не менш, задля підвищення рівня толерантності у світі, компанія Google відключила лічильник дизлайків під усіма відео без винятку, у зв’язку з чим тепер можна побачити лише кількість переглядів під відео та кількість лайків. 

У результаті, як наслідок, відокремити хороше відео від поганого стало неможливо, тому що доводиться витрачати час на коментарі, щоб просто зрозуміти, чи варто дивитися конкретний відеоролик, чи від перегляду такого краще відмовитися.

Впровадивши такого роду нововведення компанія Google цим не на жарт розлютила всіх користувачів, тому що ніхто з таких навіть близько не очікував, що одного разу лічильник дизайнів відключиться назавжди. По суті, YouTube подібними нововведеннями привів всіх користувачів в сказ, втративши одну з найважливіших і корисних переваг. Тепер відокремити хороший контент від поганого стало набагато складніше, і це створює реальну проблему. 

Проте керівництво американської корпорації дотримується іншої думки з цього приводу, тому що воно впевнене і переконане в тому, що багато відеороликів навмисне дзвонять, наприклад, через манеру спілкування автора або його національність, що неприпустимо в наші дні. Таким чином, розраховувати на повернення такої можливості в найближчому майбутньому не доводиться.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: Youtube
  • Останні записи

    Топ-6 найкращих камерофонів кінця 2024 року

    Напередодні зимових свят відоме видання Gizmochina представило детальний рейтинг найкращих камерофонів кінця 2024 року, які…

    23.12.2024

    Як захистити свій смартфон від стеження: інструкція для iPhone та Android

    Коли читаєш цей текст, твій телефон може бути під прицілом хакерів. Ні, я не маю…

    23.12.2024

    Galaxy S25 Slim отримає дисплей на 6,66 дюйма та чіп Snapdragon 8 Extreme Edition

    Samsung готується до випуску нової серії Galaxy S25, включаючи модель Galaxy S25 Slim з ультратонким…

    23.12.2024

    MediaTek представила Dimensity 8400: новий чіп для смартфонів

    23 грудня компанія MediaTek презентувала новий чіпсет Dimensity 8400, який обіцяє стати значним кроком вперед…

    23.12.2024

    Чому смартфони Xiaomi 15 випереджають iPhone за всіма параметрами

    Xiaomi, здається, реально змогла вивести свої гаджети на новий рівень, додавши офіційну підтримку екосистеми Apple.…

    23.12.2024

    Новий iPhone 16 і Google Pixel 9 опинилися під забороною

    З кінця жовтня 2024 року в Індонезії заборонено продаж iPhone 16, і це стало серйозним…

    23.12.2024