Експерт зазначив, що люди, які зберігають персональні дані у внутрішній пам’яті своїх пристроїв, мають усвідомлювати, що це небезпечно. Справа в тому, що будь-який гаджет, що має вихід у мережу, апріорі не є повністю захищеним від зливу даних. Експерт попередив, що найчастішими причинами витоків контенту зірок стають уразливості у захисті, створювані вірусами категорії rogue.
” Такий вірус може жити в телефоні місяцями і практично нічим себе не видавати, крім більш швидкої розрядки батареї або перегріву. Але захиститись завжди можна за допомогою антивірусу, встановленого на телефон” , — поділився експерт.
Для забезпечення максимальної приватності порекомендували при створенні бекапу вручну відключати відправлення зліпка фото та відеоматеріалів.
Крім іншого, експерт порадив відключити формування метаданих у гаджеті.
” Для цього потрібно перейти в налаштування програми, а також у загальні налаштування телефону та скрізь відключити можливість передачі аналітики, яка збирається розробниками під приводом покращення програмного забезпечення, що може відповідати дійсності, але одночасно знижує приватність вашого контенту” , – розповів фахівець.
Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…
Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…
Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…