Розробники регулярно оновлюють свої програми, але іноді апдейти приходять із критичними багами, що заважають нормальному функціонуванню софту. Через це багато користувачів воліють відключати автоматичне встановлення оновлень і ставити нові версії вручну. Про те, як це зробити на Android, йтиметься далі.
Вимкнути автоматичне встановлення оновлень можна прямо в Плей Маркеті. Це дуже зручний спосіб, яким ми рекомендуємо вам скористатися. Алгоритм дій наступний:
Перед вами з’явиться меню з трьома варіантами “Будь-яка мережа”, “Тільки через Wi-Fi” та “Вимкнути”. Зрозуміло, щоб вимкнути автоматичне оновлення програм, потрібно вибрати останній варіант.
Після того, як ви відключите автоматичне завантаження апдейтів, вам доведеться ставити їх вручну. Для цього потрібно відкрити сторінку потрібної програми у Плей Маркеті та натиснути на клавішу «Оновити». Після цього залишається лише дочекатися кінця установки апдейту.
Інсайдери вже неодноразово ділилися інформацією про можливий редизайн камерного блоку в майбутніх моделях iPhone 17…
Китайський виробник DJI анонсував нову серію стабілізаторів, яка включає дві моделі: базову OM 7 та…
Очікується, що незабаром Samsung представить Galaxy A36, і з’явились витоки рендерів нової моделі. Нещодавно в…
Пам’ятаєте недавні чутки про iPhone 17 Pro з камерою у вигляді козирка? Виявилося, що це…
Штучний інтелект став частиною повсякденного життя, допомагаючи у виборі фільмів чи музики. Проте чи можна…
WhatsApp, що належить Meta, перетнув важливий користувацький поріг, який зобов’язує його дотримуватися жорсткіших правил згідно…