Можна назвати багато причин, чому Android краща за iOS: операційна система від Google має відкриту платформу, вибір, кастомізацію та багато іншого. Але якщо Android справді кращий, що змушує користувачів iOS залишатися на iPhone та iPad? Ми підібрали причини, чому iOS краща за Android, і про які варто знати при виборі мобільної операційної системи.
На жаль, якими би потужними не були чіпсети у флагманах на базі операційної системи iOS, у більшості випадків iPhone показують плавнішу роботу при відчутно меншому об’єму оперативної пам’яті. Слід зазначити, що деякі Android-флагмани все-таки можуть перегнати iPhone в плані плавності, але переважно iOS-девайси обганяють конкурентів в своєму ціновому діапазоні за цим параметром.
Для середньостатистичного користувача Android складніший, ніж iOS – як мінімум, є велика кількість оболонок від різних виробників смартфонів, які пропонують свої переваги, фішки і часто відрізняються функціоналом, через що при переході на новий Android-смартфон слід звикати до нового інтерфейс. Інтерфейс iOS також змінюється з часом, але набагато менше, і в цілому він інтуїтивний, через що користувачам при переході на новий пристрій не слід наново звикати.
Оновлення – це той параметр, за яким iOS-смартфони, у більшості випадків, кращі за Android-флагмани. Вони виходять регулярно для всіх пристроїв, що мінімально підходять за системними параметрами. Виробники Android-флагманів переважно оновлюють свої моделі протягом близько 3-4 років, а у випадку iPhone цей показник досягає 6 років, що дуже приємно для користувачів, що беруть смартфон на довготривалу перспективу.
Одним з важливих параметрів продукції Apple є те, що вона чудово працює між собою – iPhone, iPad, Apple TV, Apple Watch та комп’ютери Mac мають тісну інтеграцію з iCloud, iMessage, FaceTime та іншими сервісами. Окрім цього, слід згадати про підтримку стандарту AirDrop, що дозволяє швидко обмінюватися даними між різними пристроями Apple.
Компанія Google регулярно оновлює актуальні версії Android патчами безпеки, додаючи фішки безпеки як до смартфонів на базі Android, так і до магазина програм Google Play Store. Тим не менше, поки iOS виграє у Android завдяки закритості та більш жорсткій модерації додатків у магазині App Store, ніж в Google Play, але ситуація може змінитися з часом, бо Google додає все більше й більше можливостей безпеки в Android.
На жаль, в плані автомобільного програмного забезпечення iOS явно виграє у Android. CarPlay від Apple пропонує кращу функціональність, більшу простоту у використанні та кращий дизайн, тому якщо для вас важливе програмне забезпечення для автомобільного режиму, варто звернути увагу на можливості iPhone в цьому плані.
Компанія Apple пропонує одні з найкращих сервісних послуг серед усіх виробників, що очікувано, враховуючи високу ціну її виробів. Безумовно, жодну продукцію не можна назвати ідеальною, але вирішувати проблеми з продукцією Apple явно простіше, ніж у випадку іншої продукції – знайти сервісний центр Apple набагато простіше, ніж у випадку Samsung, Xiaomi чи, тим більше, Google та інших виробників.
Пристрої на iOS у більшості випадків пропонують набагато краще зберігають вартості протягом великого періоду часу, що дозволяє продати їх та повернути понад 50 відсотків вартості, покористувавшись ними протягом понад року, а іноді й двох. У будь-якому випадку, навіть після справді тривалого використання вони будуть мати непогану вартість, і в цьому плані явно виграють у Android-пристроїв.
Наразі плани TSMC у Сполучених Штатах залежать від поточної політичної ситуації. Як повідомляє Digitimes, компанія…
Любителі мобільних пристроїв чекають чергових флагманських смартфонів, і на черзі апарати Samsung Galaxy S. Їхня…
Google випустила безкоштовний застосунок чат-бота Gemini для користувачів iPhone - тепер його можна завантажити в…
Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…
Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…
Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…