Названо додатки, які швидко розряджають смартфон

1885

В цій статті буде названо додатки, які швидко розряджають смартфон і які варто видалити. Ми звикли, що програми на телефоні нам багато в чому допомагають, але є і такі, які розряджають і перенавантажують телефон. А інколи і шкодять йому. Ми виділили три основні типи додатків, детальніше про які читайте нижче.

Додатки для оптимізації роботи телефону – абсолютно непотрібна річ. Щоб видалити непотрібні файли, кеш та інше, не треба додаткових програм, це можна зробити ефективно вручну. Не логічно розвантажувати смартфон за допомогою програми-оптимізатора, яка лише навантажить його своєю роботою. Також в таких додатках багато реклами, яка дуже нервує.

Не потрібно завантажувати сторонні антивірусні програми. Всі користувачі хочуть захистити свій пристрій від вірусів і це правильно. Щоб вірусів на телефоні не було, потрібно слідкувати що і звідки ви завантажуєте, чи не скачуєте якість підозрілі програми, а також дивитись на усі спливаючі вікна на сайтах в інтернеті. Інколи ці пропозиції можуть нести загрозу для телефону.

Зараз читають  Зруйновано головний міф про необхідну людині кількість води на день

Якщо ви за всім, що вказано вище, пильнуєте, то ніякі “антивіруски” вам не потрібні. Тим більше, в телефоні завжди є вбудована антивірусна програма, а офіційні додатки з Google Play проходять завжди перевірку. Антивірусні додатки займають пам’ять, розряджають батарею і уповільнюють роботу телефону.

Не скачуйте програми для перегляду погоди. По-перше, така програма вбудована майже у всіх смартфонах, по-друге в інтернеті є вся інформація в вільному доступі. Програми для перегляду погоди швидко розряджають телефон, бо вимагають постійно ввімкненого GPS.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я