Що робити, коли забули пароль від Wi-Fi

369

Багато хто стикався з такою неприємною ситуацією, коли загубився пароль від Wi-Fi-роутера. Не варто панікувати, пароль можна згадати і відновити. Проблема вирішується декількома способами, про них ми і розповімо.

Спосіб 1. Прості комбінації

Найчастіше в налаштуваннях автоматично встановлені дані для входу. Наприклад, логіном може бути слово «admin», а пароль складається з чотирьох простих чисел (1234 або 0000).

Також можна подивитися в техпаспорті роутера, де може бути вказана інформація про логін та пароль.

Спосіб 2. Наклейка на роутері

Пароль може бути вказаний на самому пристрої. Для цього переверніть роутер і подивіться на його наклейку виробника, де зазвичай написані IP-адреса, логін і пароль.

До речі, ми рекомендуємо включати доступи до мережі по паролю і міняти стандартні паролі на свої.

Спосіб 3. Відновлення на комп’ютері

Відновити пароль від Wi-Fi можна в налаштуваннях комп’ютера, який раніше вже був підключений до апарата і Мережі.

Популярні новини  Як правильно налаштувати новий смартфон відразу після покупки

У нижньому кутку екрану потрібно знайти іконку Wi-Fi і натиснути на неї правою кнопкою миші. Далі слід вибрати «Відкрити параметри мережі та інтернет» і натиснути «Стан». У новому вікні потрібно знайти рядок «Центр управління мережами і загальним доступом», натиснути на назву вашої мережі Wi-Fi, натиснути на розділ «Властивості» і вибрати вкладку «Безпека». У рядку «Ключ безпеки мережі» знаходиться прихований шифр. Потрібно поставити галочку в рядку «Відображати вводимі знаки», і ви побачите зашифровану інформацію.

Спосіб 4. Скидання

Найшвидший спосіб – здійснити скидання всіх налаштувань роутера.

Потрібно знайти на пристрої кнопку «reset» та затиснути її на 10 секунд. Щоб підключитися до Wi-Fi-роутера після скидання, використовуйте для входу інформацію з наклейки (Спосіб 2). Введіть IP-адресу, вкажіть логін і заводський пароль.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я