Приблизний час читання: 3 хв

Як отримати красиві шпалери з новою iOS 14

0
Як отримати красиві шпалери з новою iOS 14

В iOS 14 переробили робочий стіл – з’явилася підтримка віджетів, які можуть стояти разом з іконками, і окремий список додатків з автоматичним сортуванням. За традицією, в оновленні системи для iPhone додали нові шпалери – їх вже можна завантажити на будь-який смартфон.

Один з варіантів нових стандартних шпалер в iOS 14

Шпалери доступні у високій якості – вони підійдуть під будь-яке співвідношення сторін. До того ж вони виконані в різних відтінках, щоб адаптуватися під різні режими смартфона – звичайний або темну тему. В автоматичному режимі це буде працювати тільки на смартфонах з iOS 14.

Читайте також  Як швидко відрізнити новий iPhone від відновленого

Завантажити архів з новими шпалерами з iOS 14 (28,4 МБ).

Зверніть увагу, що зображення в архіві мають розширення .heic – це формат, який займає в два рази менше місця, ніж більш звичний jpeg при такій же якості. Не всі сучасні смартфони підтримують цей формат, але в інтернеті є спеціальні конвертори.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут