Як отримати красиві шпалери з новою iOS 14

Як отримати красиві шпалери з новою iOS 14
ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

В iOS 14 переробили робочий стіл – з’явилася підтримка віджетів, які можуть стояти разом з іконками, і окремий список додатків з автоматичним сортуванням. За традицією, в оновленні системи для iPhone додали нові шпалери – їх вже можна завантажити на будь-який смартфон.

Один з варіантів нових стандартних шпалер в iOS 14

Шпалери доступні у високій якості – вони підійдуть під будь-яке співвідношення сторін. До того ж вони виконані в різних відтінках, щоб адаптуватися під різні режими смартфона – звичайний або темну тему. В автоматичному режимі це буде працювати тільки на смартфонах з iOS 14.

Завантажити архів з новими шпалерами з iOS 14 (28,4 МБ).

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Зверніть увагу, що зображення в архіві мають розширення .heic – це формат, який займає в два рази менше місця, ніж більш звичний jpeg при такій же якості. Не всі сучасні смартфони підтримують цей формат, але в інтернеті є спеціальні конвертори.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.