Xiaomi Redmi Note 6 Pro дуже сильно впав в ціні

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Цієї осені в продаж на території України і безлічі інших країн світу надійшов смартфон Xiaomi Redmi Note 6 Pro, який за своєю ціною є мобільним пристроєм початкового рівня, однак його технічне оснащення відносить його до середньої цінової категорії. Саме тому новинка користується вкрай великою популярністю з боку всіх покупців. На старті продажів цей апарат оцінили в 10 000 грн., тобто в досить велику суму грошей.

Втім, як вдалося з’ясувати нам в ході дослідження ринку, смартфон Xiaomi Redmi Note 6 Pro нищівно потужно впав в ціні, ставши набагато дешевше і доступніше для покупки, ніж будь-коли раніше. Вже зараз купити цей апарат можна всього за 5 999 грн., що ще зовсім недавно здавалося недосяжною мрією.

За зниженою ціною його продають у трьох кольорах. Головне купувати глобальну модифікацію, щоб в неї прямо «з коробки» була вбудована прошивка MIUI з усіма сервісами Google і, крім того, з українською локалізацією. При покупці Xiaomi Redmi Note 6 Pro наявність офіційної гарантії від виробника на території України слід уточнювати в кожному конкретному магазині.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Смартфон може похвалитися 6,26-дюймовим IPS-екраном з роздільною здатністю 2280 на 1080 пікселів (FHD +), восьмиядерним процесором Qualcomm Snapdragon 636 з тактовою частотою 1,8 ГГц, 3 ГБ оперативної і 32 ГБ постійної пам’яті, графікою Adreno 509, подвійний основний ( 12 Мп + 5 Мп) і подвійний фронтальної (20 Мп + 2 Мп) камерами, слотом для карт пам’яті microSD об’ємом до 256 ГБ включно, захисним склом Corning Gorilla Glass 3, а також акумуляторною батареєю ємністю 4000 мАг.

В іншому, апарат може похвалитися сканером відбитків пальців на тильній частині корпусу, модулями зв’язку Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.0 LE, A-GPS, 4G VoLTE, GLONASS і FM-радіо, корпусом з металу, а також роз’ємами microUSB і 3, 5 мм для підключення навушників. Габарити всього пристрою становлять 157,9 x 76,4 x 8.3 мм, тоді як важить воно всього 182 грами. Придбати смартфон можна за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.