Головна особливість Samsung Galaxy S10 здивує всіх

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Повідомляється, що купити Samsung Galaxy S10 покупці зможуть в трьох модифікаціях, всі з яких будуть відрізнятися один від одного розмірами і підтримкою якихось особливостей. Відомо, що дві старші моделі отримають вбудований в дисплей сканер відбитків пальців, причому не простий, а унікальний і новітній. Йдеться про ультразвуковий дактилоскопічний модуль від компанії Qualcomm, який працює навіть з вологими руками.

Молодша модель також отримає вбудований в дисплей сканер відбитків пальців, однак він виявиться гіршим, так як буде працювати за рахунок оптики. Це означає, що покупці Samsung Galaxy S10 в найпростішій версії не зможуть розблокувати телефон вологими руками. Подібна інформація надійшла від видання The Investor, яке посилається на свої джерела в ланцюжку поставок комплектуючих.

З огляду на це, що сьогодні жоден смартфон Sony, Samsung, LG, HTC і ряду інших відомих брендів не оснащений сканер відбитків пальців в екрані, така особливість Galaxy S10 вразить усіх людей, які зважаться купити собі цей мобільний пристрій. Його офіційна презентація очікується в січні-лютому нинішнього року, тобто вже досить скоро. Новинка обіцяє стати не тільки самим технологічним телефоном бренду з усіх випущених за історію компанії, але ще і найдорожчим, а купити його покупці зможуть в трьох різних версіях, у кожної з яких будуть свої модифікації і регіональними особливості.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.