Біткоїни тепер можна переказувати через месенджери та соцмережі

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

У гаманці Coinbase Wallet з’явилася нова функція, що дозволяє переказувати біткоїни за посиланням, яке можна надіслати через популярні соцмережі та месенджери. Про це повідомляється на сторінці Coinbase Wallet у соцмережі X.

«Тепер користувачі можуть надсилати кошти через різні платформи, де можна поділитися посиланнями», – йдеться у повідомленні Coinbase. Наприклад, можна скористатися такими програмами, як: iMessage, Telegram, WhatsApp, Facebook, Instagram і TikTok.

Натиснувши на посилання, одержувач перейде до магазину застосунків свого пристрою, щоб завантажити Coinbase Wallet, якщо він ще не завантажений. Потім можна створити гаманець в один клік.

За словами представників Coinbase, нова функція покликана вирішити проблеми з міжнародними банківськими переказами, які, як вони стверджують, часто супроводжуються високими комісіями та паперовою тяганиною, а доставка коштів може тривати до п’яти робочих днів.

ЩО ТАКЕ COINBASE WALLET

Coinbase Wallet – це мобільний гаманець від компанії Coinbase. Підтримує біткоїн і різні криптовалюти. Гаманець дозволяє купити цифрові активи з банківської картки, працювати з біржами та децентралізованими застосунками (dApp).

Coinbase Wallet є кастодіальним гаманцем, який не вимагає реєстрації, що спрощує його використання. Попри те, що розробники стверджують, що 98% коштів Coinbase Wallet утримуються на холодних гаманцях, користувачам слід пам’ятати, що збереження своїх активів вони довіряють третім особам.

Завантажити Coinbase Wallet можна на iOS та Android. Також гаманець доступний як розширення для Google Chrome. Перед встановленням браузерної версії потрібно завантажити застосунок на телефон.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.