Чому телефон потрібно прикладати до лівого, а не правого вуха

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Існує думка, що мобільний телефон при розмові потрібно прикладати лише до лівого вуха.

Розбираємось, чи має це переконання під собою якусь підставу.

До якого вуха прикладати телефон

Люди, як відомо, діляться на правшів і шульг, причому правшів набагато більше.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Яка рука буде «робочою», визначає півкулю, що відповідає за рухову та мовну активність. У правшій цій ліва півкуля, у шульг – праве.

Згідно з дослідженнями, під час розмови по мобільному телефону людина здебільшого тримає пристрій з того боку голови, яка є «домінуючою». 

І справа тут зовсім не в тому, що так інформація швидше досягне «робочої» півкулі мозку, адже з лівого вуха інформація «піде» у праву півкулю, і навпаки, а в тому, що телефонна розмова позбавляє людину можливості користуватися однією рукою.

Природно, що правша несвідомо залишає вільною праву руку і тримає телефон у лівій, прикладаючи його до лівого вуха.

Слід зазначити, що вчені намагалися виявити взаємозв’язок між частотою виникнення пухлин та тим, до якого боку голови людина прикладає телефон. Результати досліджень показали, що такого взаємозв’язку немає.

Також єдиною причиною, чому телефон потрібно тримати біля лівого вуха, є елементарна зручність.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.