Як прискорити Windows, навіть якщо у вас слабкий комп’ютер

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Не приховую, назву взяв із одного відео на ютубі, де автор стверджує, що назва не клікбейт, а це реальний девіз розробника програми. Хто ж сперечається)))

Тема

Програма називається Ashampoo WinOptimizer , за функціями це прямо такі мега збірки різних очищалок, прискорювачів та оптимізаторів.

Я теж, не раджу програму, і не рекламую, а просто пишу про неї, про її функції – загалом, роблю як автор відео ролика на ютубі. Посилання не дам, навіщо мені когось рекламувати)

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Повернемося до програми – є платна та безкоштовна версія. Безкоштовна версія теж вимагає активації, для цього потрібно зареєструватися на сайті розробника, загалом той ще квест.

Основні можливості версії free

  • Після використання система отримає помітний приріст продуктивності;
  • Звільнить місце на дисках та полегшить роботу процесора, пам’яті та дисків;
  • Налаштування конфіденційності системи;
  • Виправлення помилок та збоїв;
  • Виправлення проблема з фалами та файловою системою;
  • Більше 20 інструментів для оптимізації Windows;

Це все взято із сайту розробників. Ну і по скріншоті можна сказати, що функціональний інструмент. Але чи потрібне воно, велике питання. Я не раджу, а тим більше не рекомендую купувати платну версію.

А ще, потрібно врахувати той факт, що при установці потрібно завжди уважно стежити за маленькими приписками і галочками – якщо ви пропустите їх, то за наявності інтернету, до вас на комп’ютер встановиться пара трійка інших програм, і навіщо воно треба скажіть мені?

Дійсно корисне (мої рекомендації)

Хлопці, я добре розумію кожного користувача, який шукає подібні програми, встановлює, намагається бачити за тоннами сміття, що видаляється, і цифрами оптимізації своєї системи (сам колись, давно вже, таким страждав) – це все від лукавого!!! Чари не буває, хочете швидкий і чистий комп’ютер?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.