В Європі погіршили якість серіалів через високе навантаження

275
Стрімінговий сервіс Netflix виконав прохання Європейської комісії про зниження якості, трансльованого відео, щоб знизити навантаження на мережу, поки мільйони людей працюють у віддаленому режимі.

Технічне обмеження діятиме 30 днів. Представники сервісу заявили, що це знизить споживання даних на 25%, при цьому якість зображення серйозно не постраждає. Для контенту знизили бітрейт, що може зробити пікселі більш помітними. Відповідне рішення було ухвалено після обговорення між комісаром Тьєррі Бретоном і главою Netflix Рідом Хастінгсом.

Раніше ЄС звернувся до великих інтернет-платформ з проханням знизити обсяг переданих даних, оскільки різкий перехід людей на роботу і навчання з дому викликав дуже велике навантаження на мережу. Наприклад, в Італії на вихідних стався 75-відсотковий стрибок трафіку в домашніх і мобільних мережах.

Влада вирішила, що стрімінговим сервісам варто обмежити максимальну якість відмовившись від HD і вище. Самим же користувачам рекомендували стежити за обсягом споживаних даних.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я