Apple стала вказувати Крим російським

1

Apple виконала вимоги Російської Федерації і стала показувати на карті в своїх додатках окупований Крим як російську територію, пише BBC.

Півострів, який є територією України і був анексований Росією в 2014 році, в додатках Apple Maps і Weather тепер відзначений як частина Росії-проте тільки для Користувачі на території РФ. При цьому за межами країни Apple явно не позначає Регіон як частину будь-якої держави.

У Великобританії, наприклад, Apple Maps показує межу між Кримом і Херсонською областю як регіональну, а не державну, проте в Керченській протоці додаток також не відображає яку-небудь лінію поділу.

Читайте також  Warner Bros. спробує заробити більше, прислухаючись до порад штучного інтелекту

Водночас у додатку Weather, якщо його відкриває користувач в Росії, Севастополь і Сімферополь відзначаються як російські міста, а користувачі у Великобританії бачать кримські міста без вказівки країни.

Apple з травня 2019 року обговорювала територіальний статус Криму з російською владою, так як позначення півострова як на території України, за російським законодавством, є кримінальним злочином.

У РФ рішення компанії назвали закономірним.

«Сьогодні у нас з Apple ситуація закрита, — заявив глава комітету Держдуми РФ з безпеки та протидії корупції Василь Піскарьов після зустрічі з представниками Apple. – Ми бачимо, що, всі як хотіли, так і вийшло, ні більше, ні менше. Все зроблено як слід, і як це робиться, коли мова йде про інших державах, де йде чітка прив’язка географічних найменувань суб’єктів, що входять в межі цієї держави».

Посольство України в Сполучених Штатах Амеркии вже звернулося до керівництва Apple із закликом «виправити неправильне позначення Криму як частини Росії в додатках компанії».

«Українські дипломати також звернули увагу Державного департаменту та інших компетентних відомств США на ситуацію», — зазначили в посольстві.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

Загрузка...

1 коментар

 1. это и следовало ожидать…
  скоро и дыныры с лыныры будут отоюражать как парашинские..
  как вам, лизоблюды порошенковские? классно было жить “по-новому” со своим путем???
  а теперь расхлебываем решение вас, чмошников тупорылых…
  Ох как умному президенту (Зеленскому) не повезло с таким тупым народом (который боготворит рабовладельческий строй)…
  жаль. стыдно жить среди такого народа, понимая, что ничего хорошего не станет в стране, потому что народ быдло тупое, которое боится даже пальцев пошевелит что-бы улучшить себе хоть как-то жизнь…

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут