США не хочуть вести справи з Huawei

137

Президент США Дональд Трамп (Donald Trump не хоче, щоб Сполучені Штати вели справи з китайською компанією Huawei, навіть якщо сьогодні, як очікується, тимчасовий дозвіл для Huawei буде подовжений ще на 90 днів.

Ще у п’ятницю, багато західні засоби масової інформації повідомили, що міністерство торгівлі США, продовжить надану три місяці тому відстрочку повної заборони, яка дозволяє Huawei Technologies замовляти комплектуючі у американських компаній.

“Тимчасова загальна ліцензія” буде продовжена для Huawei на 90 днів, повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, добре знайомих з ситуацією. Проте вчора перед посадкою в літак в аеропорту Нью-Джерсі він зробив досить прямолінійне заяву, говорячи про національну безпеку.

Популярні новини  Realme презентує бездротові навушники Buds Air 2 Neo вартістю $50

“В даний момент все вказує на те, що ми не будемо вести справи з Huawei. Я особисто взагалі не хочу займатися з ними бізнесом, тому що це реальна загроза національній безпеці. Я дійсно вважаю, що засоби масової інформації висвітлюють це не так, як є насправді”, – Дональд Трамп.

Він додав, що деякі підрозділи Huawei можуть бути звільнені від глобальної заборони, але зробити це буде “дуже складно”.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я