Китай попередив Індію про відповідні санкції у разі тиску на Huawei

66

Посилаючись на обізнані джерела, агентство Reuters стверджує, що Китай попередив Індію про можливі наслідки, якщо в цій країні чинитимуться перешкоди діяльності компанії Huawei Technologies. За словами китайської сторони, це викличе відповідні заходи по відношенню до індійських компаній, що працюють в Китаї.

У найближчі місяці Індія повинна провести конкурс на розгортання мережі 5G, але рішення про те, чи буде запрошений до участі в конкурсі китайський виробник телекомунікаційного обладнання, поки не прийнято.

Як відомо, компанія Huawei, яка є найбільшим світовим виробником такого обладнання, опинилася в центрі геополітичного перетягування каната між Китаєм і США. У травні Сполучені Штати включили Huawei в чорний список і закликали своїх союзників не використовувати обладнання Huawei, обґрунтовуючи цей заклик міркуваннями національної безпеки.

Популярні новини  Названо смартфони Huawei і Honor які можуть не отримати EMUI 11

Відповідаючи на запит агентства Reuters, міністерство закордонних справ Китаю заявило, що Пекін сподівається на “незалежне і об’єктивне рішення” Індії учасникам конкурсу на розгортання мереж 5G в цій країні. Міністерство закордонних справ Індії не відповіло на запит про відгуки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я