Монако стало першою європейською країною з 5G покриттям

0

Мережу мобільного зв’язку п’ятого покоління 5G введено в експлуатацію в князівстві Монако. Про це повідомило Agence France-Presse (AFP) з посиланням на президента компанії Monaco Telecom Етьєна Франз.

За його словами, князівство стало першою європейською державою, територія якої повністю покрита мережею нового стандарту.

Читайте також  Xiaomi і Redmi розкрили секрет своїх телевізорів

Устаткування мережі розроблено та встановлено китайською компанією Huawei.

Як зазначив Франз, розгортання мережі на території князівства є частиною плану, спрямованого на розширення використання в країні цифрових технологій. Нова мережа, зокрема, дозволить Монако ввести в дію низку сервісів, пов’язаних як з транспортом, так і з забезпеченням громадської безпеки.

Зокрема, тепер пожежні князівства можуть використовувати безпілотні літальні апарати, які швидко передаватимуть зображення в стандарті високої чіткості 4K.

Як повідомив AFP головний виконавчий директор Huawei Го Пін, «Монако має невелику територію, що дозволяє зробити князівство справжньої вітриною в цілому ряді цифрових секторів, зокрема з’єднавши розвиток мереж 5G c програмою технологій «розумного міста». «Такий приклад може послужити моделлю як для інших операторів зв’язку, так і для інших держав», – підкреслив представник корпорації.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут