Пентагон видав неіснуючому поліцейському управлінню зброю на мільйон доларів, – ЗМІ

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Пентагон передав неіснуючому поліцейському управлінню зброю та спецобладнання на 1,2 мільйона доларів.

Реклама

Аудитори провели перевірку програми з передачі надлишків армійської зброї правоохоронним органам. Для цього вони створили сайт фіктивного поліцейського управління, від імені якого направили в Пентагон запит на отримання озброєнь, – повідомляє РИА з посиланням на рахункову палату США.

У результаті Міноборони розглянуло заявку і надало “поліцейським” понад сто одиниць спорядження, включаючи окуляри нічного бачення, гвинтівки М-16А2 і комплектуючі для вибухових пристроїв.

Рахункова палата зажадала від відомства вжити заходів для запобігання можливих випадків шахрайства та посилити контроль над видачею військової амуніції.

Як наголошується у доповіді, з 1991 року Пентагон виділив зброю на шість мільярдів доларів більше ніж 8,6 тисячі поліцейських департаментів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: