Microsoft звільняє журналістів, замість них буде працювати штучний інтелект

159

За повідомленнями мережевих джерел, корпорація Microsoft звільняє десятки журналістів і редакторів, що працюють в новинному агрегаторі Microsoft News і на веб-порталі MSN. У компанії відзначають, що звільнення не пов’язані з ситуацією, викликаною пандемією коронавірусу, і є частиною плану з розширення сфери використання алгоритмів на основі штучного інтелекту.

“Як і всі компанії, ми регулярно оцінюємо наш бізнес. Це може призвести до збільшення інвестицій в одних місцях і їх перерозподілу в інших місцях. Ці рішення не є результатом нинішньої пандемії”, — прокоментував дане питання представник Microsoft.

Відзначається, що більшість співробітників, яких торкнуться звільнення, відносяться до підрозділу Microsoft SANE (Search, Ads, News, Edge), а також працюючих за контрактом редакторів, які допомагають відбирати контент, що публікується на новинних майданчиках корпорації. Згідно з наявними даними, в США близько 50 співробітників Microsoft позбудуться своїх місць. Крім того, корпорація вирішила не продовжувати контракти з 27 редакторами, які працюють у Великобританії і займаються підбором контенту для MSN.

Популярні новини  Травневе оновлення Windows 10 виправляє 55 критичних вразливостей в ОС

Нагадаємо, Microsoft працює в новинному бізнесі більше 25 років, з тих пір як в 1995 році був запущений портал MSN. На момент запуску новинного агрегатора Microsoft News близько двох років тому було оголошено, що штат редакторів складається з більш ніж 800 осіб, які працюють в 50 країнах світу. Останнім часом корпорація поступово розширює сфери застосування алгоритмів ШІ, які вже використовуються для сканування, обробки та фільтрації контенту до публікації.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я