Приблизний час читання: 6 хв

Зеленський: Переведення послуг в онлайн – прогресивна ініціатива

0

Глава української держави заявив, що онлайн-послуги змінять державу.

Президент України Володимир Зеленський високо оцінив те, що на занедбаному Міністерством цифровий трансформації порталі “Дія” вже доступні онлайн 27 публічних послуг, серед яких – і перші спрощені послуги для фізичних осіб – підприємців.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

“Кожен українець, і я особисто стикався з, м’яко кажучи, непорозуміннями, отримуючи ту чи іншу державну послугу. Переведення послуг в онлайн – прогресивна ініціатива, мета якої – змінити взаємодію держави з людьми. Держава повинна стати сервісом. Зрештою, для цього ми і працюємо “ , – зазначив Зеленський.

Можливість отримати публічні послуги від держави просто, швидко і не виходячи з дому надзвичайно важлива в період вимушеного карантину.

“Раніше, щоб відкрити ПП, необхідно заповнити складну форму з 58 рядків – тепер їх тільки 12. Так само стало значно простіше і швидше змінити види підприємницької діяльності або взагалі припинити її. Вірю, що таке спрощення в наданні державних послуг сприятиме підприємництву, боротьбі з корупцією і найголовніше – зростання економіки нашої держави “, – переконаний віце-прем’єр-міністр України – міністр цифровий трансформації Михайло Федоров.

За його словами, на заповнення заявки в загальному людині знадобиться до 10 хвилин. Створена Міністерством цифровий трансформації система дозволяє швидко і оперативно обробляти запити і здійснювати реєстрацію фактично автоматично. До 2024 року всі державні послуги будуть доступні громадянам на єдиному порталі “Дія”.

Читайте також  Український хакер намагався продати 773 мільйонів вкрадених адрес електронної пошти

Українці, які вже скористалися послугами на порталі у власному кабінеті громадянина, можуть перевірити стан надання цих послуг і наявну інформацію про себе з п’яти державних реєстрів. Також в кабінеті доступні документи, що відбиваються в мобільному додатку “Дія”. Зокрема, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу і посвідчення водія.

Пізніше будуть також доступні цифровий паспорт громадянина України у вигляді ID-карти і біометричний паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут