Приблизний час читання: 4 хв

В Україні спрогнозували зростання кількості смертей від коронавіруса

0

Міністр охорони здоров’я Ілля Ємець заявив, що кількість смертей від коронавіруса на Україні може бути катастрофічним через неготовність медичної системи. Про це йдеться в заяві, оприлюдненій на сторінці міністерства в Facebook.

За його словами, влада країни фіксують, що осередки спалаху епідемії коронавірусной інфекції на території України стрімко поширюються, і ці цифри будуть збільшуватися. “Я завжди говорив і буду говорити людям правду: число жертв буде рости”, – підкреслив Ємець.

За словами міністра, Україна виявилася не в змозі протистояти проникненню вірусу в країну. Крім того, не були зроблені належні профілактичні заходи, а українська медична система не готова до наступу пандемії. Він зазначив, що терапевтичні методи вже не врятують ситуацію. “Наш пацієнт – це вся Україна. Уже неможливо рятувати життя тільки масками і дезінфекторами. Треба діяти рішуче – хірургічними методами, як команда в операційній. Інакше життя не будуть врятовані”, – уклав Ємець.

Міністр звинуватив неназваних осіб в тому, що вони заважають роботі медиків. Ємець заявив, що багато років українську медицину руйнували і зруйнували майже дощенту. За його словами, якщо медикам і далі будуть заважати працювати, кількість жертв на Україні може бути катастрофічним.

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут