В Україні запустили сайт правового захисту секс-працівників

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Портал БО “Легалайф-Україна” офіційно презентували під час круглого столу “Захист прав секс-працівників: витоки, проблеми та способи вирішення” у Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Нашим завданням було створити такий інформаційний ресурс, де будь-яка людина могла б знайти всю ту інформацію, яка йому чи їй потрібна. Наш портал представлений трьома мовами — українською, російською та англійською”, – зазначила представниця БО “Легалайф-Україна” Наталія Дорофєєва.

Вона зазначила, що на сайті можна знайти відомості про світовий досвід щодо декриміналізації секс-праці, різні національні моделі декриміналізації, ознайомитись із дослідженнями в цій темі, а також отримати роз’яснення щодо коректної в цьому питанні термінології.

Круглий стіл “Захист прав секс-працівників: витоки, проблеми та способи вирішення” проведено БО “Легалайф-Україна” спільно з Українською Гельсінською спілкою з прав людини при підтримці МФ “Відродження” за програмою Громадське здоров’я, AIDSFONDS за проєктами BTG & PITCH, а також в рамках програми “Dialogue and Dissent” Міністерства закордонних справ Нідерландів.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.